Dopasowani do Ciebie Aktualności
2023-2024
2022-2021
2020-2019
2018-2017
STARSZE

The Big 5 Show - poznajemy kolejne rynki zagraniczne

Celem rozszerzenie swojej działalności o kolejne rynki zagraniczne firma VBW Engineering miała przyjemność wziąć udział w międzynarodowych targach The Big 5 Show w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie). Targi obywały się w terminie 25-28 listopada 2019.

Pod nazwą The Big 5 Show kryją się największe targi budowlane na Bliskim Wschodzie. The Big 5 to miejsce spotkania inżynierów z branży budowlanej, zarówno tych międzynarodowych jak i lokalnych. W tegorocznej edycji brało udział ponad 2000 podmiotów z 66 krajów. Równolegle z wystawą odbywał się szereg wydarzeń branżowych takich jak m.in Konferencja Techniczna The Big 5.

Podczas czterech dni tragów VBW Engineering zaprezentowało swoje produkty licznym przedstawicielom firm międzynarodowych, jak i przedstawiło nowatorskie rozwiązania dostosowane do potrzeb, niezwykle wymagającego, rynku Bliskiego Wschodu.

Tragi w Dubaju pozwoliły na zaznajomienie się z nowinkami technicznymi panującymi na rynku klimatyzacji i wentylacji, jak i jeszcze lepsze zapoznanie się z potrzebami i specyfiką rynku Bliskiego Wschodu. Rynek ten wymaga zarówno produktów o wysokie standardzie wykonania, jak i niestandardowych rozwiązań, w które idealnie wpasowuje się myśl przewodnia firmy „produkty custom made”.

Mamy nadzieję, iż zaprezentowane przez firmę rozwiązania, wysoka jakość produktów oraz nawiązane kontakty pozwolą na rozwój firmy na rynkach Bliskiego Wschodu.