Dopasowani do Ciebie Aktualności
2023-2024
2022-2021
2020-2019
2018-2017
STARSZE

Certyfikat TÜV Rheinland dla całego typoszeregu urządzeń klimatyzacyjnych VBW Engineering

Z przyjemnością informujemy, że w marcu br. otrzymaliśmy kolejny certyfikat TÜV Rheinland dla central klimatyzacyjnych VBW Engineering w wykonaniu dachowym, basenowym, podwieszanym, wewnętrznym i kompaktowym. Certyfikat ten jest potwierdzeniem najwyższej jakości wykonania naszych urządzeń.

Przypomnijmy, że jednostka certyfikująca TÜV Rheinland Polska jest częścią międzynarodowego koncernu TÜV Rheinland Group ze 140-letnią tradycją, będącego wiodącym na świecie dostawcą usług technicznych. Misją grupy TÜV Rheinland jest ciągłe dążenie do poprawy bezpieczeństwa i jakości w celu sprostania wyzwaniom wynikającym z interakcji pomiędzy człowiekiem, technologią i środowiskiem. Z racji doświadczenia uznawany jest za niekwestionowanego eksperta i wzór działania w swojej dziedzinie. 

W ramach audytu i procesu certyfikacji firma TÜV Rheinland przeprowadziła szczegółowe badania procesu produkcji, kontroli jakości, przestudiowała dokumentację techniczną oraz szczegółowe badania central klimatyzacyjnych, zarówno gotowych, jak i będących w procesie produkcyjnym pod kątem spełniania wszystkich restrykcyjnych wymagań norm PN-EN 1886 i PN-EN 13053. Przeprowadzone badania potwierdziły spełnianie wszystkich wymagań powyższych norm  i zakończone zostały przyznaniem certyfikatu TÜV Rheinland.

Certyfikat TUV Rheinland jest dla naszych klientów kolejnym dowodem na to, że urządzenia VBW Engineering są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami, są bezpieczne dla zdrowia i życia użytkowników.

certyfikat_tuv_pl_2014