Dopasowani do Ciebie Aktualności
2023-2024
2022-2021
2020-2019
2018-2017
STARSZE

Marcowy magazyn Cyrkulacje - VBW poleca !!!

"CYRKULACJE" to biuletyn-magazyn Stowarzyszenia Polska Wentylacja, który powstał na bazie biuletynu elektronicznego. Nazwa jest nieprzypadkowa – oprócz oczywistych konotacji branżowych, sugerować ma nieustanny przepływ myśli, poglądów i opinii między specjalistami i zainteresowanymi sztuką klimatyzacji i wentylacji.

W ostatnim numerze znalazło się kilka artykułów, na które zwracamy Państwa szczególną uwagę. Jednym z nich jest opis bliskiej nam Hali Widowiskowo Sportowej Ergo Arena na granicy Gdańska i Sopotu, autorstwa inż. Wojciecha Kłyża. Jak już wcześniej informowaliśmy, obiekt ten jest klimatyzowany dzięki pracy 61 central klimatyzacyjnych produkcji VBW Engineering. Powyższy artykuł fachowo przedstawia zagadnienie opieki nad dobrym klimatem tego typu obiektów.

Kolejnym artykułem, który polecamy Państwa uwadze jest analiza rynku klimatyzacji w Niemczech pt. „Niemcy pod lupą polskich inżynierów”. Jego autorem jest  mgr inż. Mariusz Szczęsny - Dyrektor ds. kluczowych projektów VBW Engineering. Artykuł jest porównaniem obecnej sytuacji naszego rynku do rynku naszych zachodnich sąsiadów, a jednocześnie formą przekazania dotychczasowych doświadczeń, m.in. w sprawie stale zmieniających się działań eksportowych.

Pismo „Cyrkulacje” jest bezpłatnym kwartalnikiem. Kolportaż magazynu prowadzi Stowarzyszenie Polska Wentylacja. Gorąco zapraszamy!