Dopasowani do Ciebie Aktualności
2023-2024
2022-2021
2020-2019
2018-2017
STARSZE

START PROGRAMU PROJEKTYWNI

VBW Engineering wprowadza program partnerski PROJEKTYWNI, skierowany do projektantów systemów HVAC, zapewniający wsparcie techniczne i dodatkowy system benefitów.

Głównym założeniem programu partnerskiego PROJEKTYWNI jest zapewnienie wsparcia technicznego projektantom. Każdy uczestnik programu otrzymuje opiekę przedstawiciela technicznego VBW Engineering, który swoim doświadczeniem i wiedzą pomaga w doborze urządzeń wentylacyjnych do projektów systemów HVAC. Znajomość linii produktowej firmy VBW Engineering pozwala precyzyjnie dobrać wymagane urządzenie i rozwiązania i wykorzystać je w swoich projektach, zgodnie z wymaganiami stawianymi przez inwestorów.

Współpraca z VBW Engineering to również szansa na uczestnictwo w spotkaniach, szkoleniach i wydarzeniach branżowych organizowanych przez firmę. Bezpośrednia współpraca i kontakt z przedstawicielami firmy daje pewność, że możemy polegać na wsparciu i eksperckiej wiedzy na każdym etapie projektu.

Nie zapomnieliśmy również o dostarczeniu potrzebnych informacji i narzędzi dla projektantów. Na stronie internetowej programu, dostępne są katalogi produktów. Dzięki temu, kompleksowa wiedza na temat oferowanych przez VBW Engineering rozwiązań, jest na wyciągnięcie ręki.

Korzystając z PROJEKTYWNYCH otrzymasz dostęp do naszego indywidualnego programu benefitowego, który stanowi stałą formę motywacyjną. Chcemy aby uczestnicy poczuli się docenieni i zainspirowani, dlatego przygotowaliśmy specjalne korzyści, które będą towarzyszyć Ci na każdym kroku.

Dodatkowo w ramach programu, projektanci mogą wziąć udział w konkursie, zgłaszając projekty inwestycji, w których wykorzystali centrale wentylacyjne oferowane przez VBW Engineering. Poza stałymi korzyściami, przewidujemy dodatkową gratyfikację w formie nagród specjalnych, które wynikają z udziału w programie partnerskim.

Zdajemy sobie sprawę, że projektanci systemów HVAC odgrywają kluczową rolę w tworzeniu efektywnych i komfortowych rozwiązań dla różnorodnych budynków i infrastruktury. Ze względu na to, zdecydowaliśmy się aktywnie zaangażować w dostarczanie projektantom nie tylko produktów najwyższej jakości, ale także kompleksowego wsparcia technicznego i edukacyjnego.

Wprowadzenie programu PROJEKTYWNI jest również świadectwem długoterminowej strategii naszej firmy, która opiera się na partnerstwie i współpracy z projektantami, których sukces jest kluczowy dla naszego rozwoju. Dlatego też, nie tylko chcemy dostarczyć im niezbędne narzędzia, ale również aktywnie słuchać ich potrzeb i opinii, dążąc do ciągłego udoskonalania naszych produktów i usług.

 

Nie czekaj! Zapytaj przedstawiciela w Twoim regionie o podjęcie współpracy i szczegóły VBW •