Dopasowani do Ciebie Aktualności
2023-2024
2022-2021
2020-2019
2018-2017
STARSZE

Potężna dostawa na Niemiecki Kampus Naukowy

Nasze najnowsze osiągnięcie na niemieckim kampusie naukowym, to instalacja nowoczesnej centrali wentylacyjnej o imponującej wydajności 82 000 m3/h! Jesteśmy niezmiernie dumni z udziału w projekcie Campus for Science and Technology, gdzie nasz zespół po raz kolejny wykazał się zaawansowaną technologią i innowacyjnym podejściem.

Nasza centrala wentylacyjna BD to nie tylko maszyna - to wynik naszej pasji do doskonałości i zaangażowania w dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań. Wyposażona w najnowocześniejsze komponenty, takie jak krzyżowy wymiennik powietrza, automatyka, izolacja wełną niepalną klasy A1 oraz filtry kieszeniowe M5 i F7, zapewnia kompleksową ochronę oraz efektywność działania.

Transport tej potężnej instalacji był dla nas nie lada wyzwaniem. Ze względu na jej znaczące rozmiary, zdecydowaliśmy się na zamówienie specjalnych platform transportowych, które umożliwiły bezpieczne przetransportowanie centrali. 

Dla naszych klientów nie ma rzeczy niemożliwych. Dzięki elastycznemu podejściu i zaangażowaniu w każdy etap projektu, jesteśmy w stanie sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom.