Dopasowani do Ciebie Aktualności
2023-2024
2022-2021
2020-2019
2018-2017
STARSZE

Poznaj nasze EKO Rozwiązania

 

Jakie są realne korzyści odzyskiwania ciepła?
Poznaj nasze EKO rozwiązania.

Odzysk ciepła z wentylacji ogranicza wydatki, poniesione na ogrzewanie pomieszczeń. Oszczędność może wynieść od 70% do 96% ilości ciepła, jakie zużywa wentylacja. Dodatkowo, wprowadzamy do obiektu świeże powietrze, usuwając znaczną ilością roztoczy, grzybów i innych alergenów. To najbardziej oszczędny i wydajny sposób na uzyskanie komfortu powietrznego - świeżego i przefiltrowanego powietrza o odpowiedniej temperaturze.
 

1. Czysta atmosfera:

Jedno średniej wielkości drzewo absorbuje 5-6 kg Co2 rocznie. Zastosowanie odzysku ciepła wspomaga „pracę” lasów, oczyszczając atmosferę.
 
 
2. Redukcja Emisjo CO2:
 
Technologia, pozwalająca na redukcję tej emisji, przyczynia się do poprawy jakości powietrza i redukcji zagrażającego Ziemi efektu cieplarnianego.
 
 
3. Ograniczenie zużycia paliw:

Odzysk ciepła z powietrza zużytego powoduje, że nie musimy korzystać z energii uzyskiwanej ze spalania drogich i stopniowo wyczerpujących się zasobów gazu, ropy czy - tańszego, ale zanieczyszczonego i szkodliwego węgla
 
 
4. Zyski eksploatacji:

Inwestycje z systemem odzysku ciepła mają wysoki wskaźnik rentowności po przez oszczędność w poborze energii a tym samym oszczędność Twojego portfela.
 
 
Pomóż nam chronić planetę i środowisko. Zainwestuj w przyszłość.

VBW Engineering.