Dopasowani do Ciebie Aktualności
2023-2024
2022-2021
2020-2019
2018-2017
STARSZE

Ekspansja central klimatyzacyjnych VBW Engineering na nowych rynkach

Już nie tylko kraje Europy Zachodniej, ale także Afryki czy Dalekiego Wschodu dołączyły w ostatnich miesiącach do grona odbiorców urządzeń produkcji VBW Engineering. Nasze centrale spotkały się już z uznaniem we Francji, Norwegii, Holandii, Danii czy Niemczech. Ich pozytywny odbiór i rekomendacje użytkowników pozwoliły na otwarcie kolejnych rynków w dalekiej Mongolii, Azerbejdżanie, Zjednoczonych Emiratach Arabskich czy Algierii. Zaakceptowano tam i dotychczasowe projekty, jak i najnowsze rozwiązania technologiczne firmy, takie jak m.in. opisywane niedawno Heat Pipe Precooling. Nowe realizacje potwierdziły, iż proponowane urządzenia odznaczają się wyjątkową skutecznością i ekonomiką działania w najróżniejszych strefach klimatycznych.

Centrale klimatyzacyjne VBW Engineering kojarzone są z największymi krajowymi i zagranicznymi inwestycjami. Dbają o komfortowy klimat w przeróżnych obiektach - na wielkogabarytowych halach sportowo-widowiskowych, nowoczesnych szpitalnych salach operacyjnych, laboratoriach, czy wręcz współpracują z najnowszymi osiągnięciami techniki na kosmodromie. Systemy automatyki pozwalają na nieustanny rozwój oferty inteligentnego sterowania budynkiem, dzięki czemu możemy z dowolnego miejsca na świecie z dostępem do sieci Internet, zdalnie zarządzać zarówno podstawowymi, jak i bardzo zaawansowanymi funkcjami obiektu, mającymi bezpośredni wpływ na jego ekonomikę eksploatacji i wygodę użytkowników.

Dla konstruktorów VBW Engineering jest to wspaniałe wyzwanie, aby tworzyć produkt dopasowany do potrzeb tak zróżnicowanych odbiorców, reprezentujących często zupełnie skrajne wymagania stawiane systemom klimatyzacji obiektów. Mamy nadzieję, że ekspansja VBW Engineering będzie nadal dynamicznie postępować i już wkrótce poinformujemy Państwa o kolejnych krajach, w których nasze centrale roztoczą opiekę nad wewnętrznym klimatem.