Dopasowani do Ciebie Aktualności
2023-2024
2022-2021
2020-2019
2018-2017
STARSZE

Finał IV Edycji Programu Gospodarczo-Konsumenckiego Solidna Firma 2005

06 marca 2006 roku na Gali Pomorza, Warmii i Mazur oraz woj. Kujawsko-pomorskiego, w Ratuszu Staromiejskim w Gdańsku - zostały uroczyście wręczone certyfikaty Solidna Firma 2005 przedstawicielom 25 przedsiębiorstw zlokalizowanych w woj. pomorskim, warmińsko-mazurskim i kujawsko- pomorskim.

Program Gospodarczo-Konsumencki Solidna Firma to przedsięwzięcie powołane do życia w roku 2002, którego celem jest tworzenie ruchu skupiającego w szczególności przedsiębiorców, którzy o swej rodzimej gospodarce myślą nie tylko przez pryzmat własnego zysku.

Zakończone przyznaniem ponad 750 certyfikatów trzy dotychczasowe edycje Programu dowodzą, iż dobrze wpisał się on w krajobraz gospodarczy Polski. Pomysł promowania i wyróżniania solidnych firm okazał się trafny, a publikowana w mediach lista stała się nie tylko narzędziem budowania wizerunku solidnych firm, lecz także przyczyniła się do zmiany postrzegania polskiej gospodarki przez partnerów zagranicznych.

Mamy zaszczyt poinformować Państwa, że VBW Engineering sp. z o.o. została zgłoszona do Programu Gospodarczo-konsumenckiego Solidna Firma - Biała Lista, pod patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej. Po pozytywnej trzyetapowej weryfikacji dokonanej przez ekspertów, konsumentów i partnerów gospodarczych nasza firma uzyskała tytuł Solidna Firma 2005 za terminowe regulowanie wszelkich zobowiązań oraz poszanowanie ekologii i praw konsumenta.