Dopasowani do Ciebie Realizacje
Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie
Szpital wielospecjalistycznym mający rangę szpitala wojewódzkiego. Głównym celem działania istniejącej od 1960 roku placówki, jest ochrona zdrowia ludności realizowana w formie udzielania świadczeń zdrowotnych specjalistycznych i wysoko-specjalistycznych, stacjonarnych i ambulatoryjnych.
Yuria Pharm
Firma farmaceutyczna YURiA-PHARM została założona w 1998 roku. Dziś jest wiodącym producentem roztworów do infuzji nie tylko na Ukrainie, ale także w Kirgistanie, Gruzji, Azerbejdżanie, Kazachstanie czy Mołdawii. Firma Zaopatruje placówki medyczne w ponad 100 pozycji roztworów zastępczych krwi i osocza, oryginalne leki infuzyjne, antybiotyki, środki grzybobójcze, syropy, antyseptyki, preparaty do żywienia pozajelitowego, leki przeciwgruźlicze, strzykawki, zestawy infuzyjne. Asortyment produktów w pełni pokrywa wymagania stacjonarnych zakładów leczniczych w terapii infuzyjnej.
Gemini PharmChem - Mannheim
Firma farmaceutyczna, która koncentruje się na nowoczesnej produkcji Aktywnych Składników Farmaceutycznych (API). Główna siedziba znajduje się w Schaffhausen w Szwajcarii, a jej zakład produkcyjny i badawczo-rozwojowy znajduje się w Mannheim w Niemczech. Podstawową specjalizacją Gemini PharmChem Mannheim GmbH jest opracowywanie i produkcja wysoce silnych API, stosowanych głównie w leczeniu raka, w tym antracyklin, nukleozydów i alkaloidów roślinnych.
Browarfarm - Ukraina
Jeden z kluczowych ukraińskich producentów preparatów dla zwierząt. W ofercie firmy znajduje się blisko 130 różnych preparatów chemicznych własnej produkcji: przeciwzapalnych, antybakteryjnych, witaminowo-mineralnych, dezynfekujących. W związku z rozbudową i modernizacją linii produkcyjnej stale wzrastają potrzeby zapewnienia wysokowydajnej i bezawaryjnej wentylacji obiektu.
Stradini
VSIA „Kliniczny Szpital Uniwersytecki im. Paulsa Stradiņša” jest szpitalem wieloprofilowym, który zapewnia pełen zakres opieki medycznej w stanach nagłych i planowych, a także edukację przed- i podyplomową, prowadzi badania naukowe oraz zapewnia aprobatę i wprowadzanie nowych metod leczenia i technologii na Łotwie.
Szpital Gaiļezers Ryga
Szpital „Gaiļezers” jest największym dostawcą wieloprofilowej medycyny ratunkowej na Łotwie. W ciągu roku ponad 70 tys. pacjentów otrzymuje tu stacjonarną i planową opiekę medyczną. Główne działania szpitala „Gaizezerów” to: diagnostyka i leczenie chorób sercowo-naczyniowych, diagnozowanie, leczenie i terapia każdej ostrej choroby nerek, ostra i podtrzymująca terapia nerkozastępcza, toksykologia, traumatologia i ortopedia, chirurgia ogólna i ratunkowa, pomoc neurologiczna i neurochirurgiczna oraz diagnostyka i leczenie chorób wewnętrznych
Akademia Medyczna - Gdańsk
Najstarsza oraz największa w północnej Polsce uczelnia medyczna. W struktury uczelni wchodzą dwa podmioty lecznicze: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne (wraz z sanitarnym lądowiskiem na dachu), który jest obecnie największym szpitalem w Polsce, oraz Uniwersyteckie Centrum Stomatologiczne.
Klinika okulistyczna OFTALMIKA
Klinikę okulistyczną Oftalmika stanowi zespół specjalistów w zakresie okulistyki. Na przestrzeni lat swej działalności ośrodek powiększył zakres swoich usług o operacje okulistyczne wykonywane za pomocą najwyższej klasy urządzeń medycznych.
Szpital Wojskowy - Lublin
Jest to nowoczesny obiekt spełniające wszystkie normy z bogatą historią powstania. Szpital od początku funkcjonował w gmachu „Bobolanum”, który wybudowano w latach 1922-1926 ze składek społeczeństwa z przeznaczeniem na cele oświatowo-wychowawcze Towarzystwa Jezusowego, a w szczególności Wydziału Teologii pod wezwaniem św. Andrzeja Boboli. Dzisiaj Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ w Lublinie objęty jest ochroną konserwatorską na podstawie wpisu do Gminnej Ewidencji Zabytków m. Lublin.
Stadmedica
Stadmedica to wielospecjalistyczne centrum medyczne, którego początki działalności sięgają 1987 roku. Dzięki współpracy wykwalifikowanych spejalistów oraz nowoczesnemu wyposażeniu gwarantujemy swym kielntom najwyższy standard leczenia, poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa. Na terenie szpitala przeprowadzane są badania laboratoryjne i zabiegi z zakresu m.in. chirurgii naczyniowej i angiologii, chirurgii plastycznej i ogólnej, dermatologii, neurochirurgii, ginekologii i urologii, fizjoterapii.