Dopasowani do Ciebie Realizacje
Akademia Wychowania Fizycznego - Gdańsk
Początków Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu należy upatrywać w 1952 roku, kiedy powołano do życia Technikum Wychowania Fizycznego. Akademia zajmuje zwarty kompleks o powierzchni ok. 20 ha z budynkami i obiektami sportowymi o łącznej powierzchni użytkowej 29 560 m². Wśród obiektów sportowych (7575 m² pow. użytk.) na szczególne wymienienie zasługuje wielofunkcyjna hala o powierzchni 4563 m² (kubatura 38 173 m³), przeznaczona do organizacji imprez sportowych i innych, mogąca pomieścić 2000 widzów. Przy uczelni działa klub sportowy AZS-AWFiS Gdańsk, z którego wywodzi się wielu polskich olimpijczyków. Basen Delfinek, Kąty Wrocławskie Kątecki delfinek ma wymiary 16,67 x 8,8 m przy zmiennej głębokości od 0,9 do 1,35. Podzielony został na pięć torów, ponadto w obiekcie znajdują się jacuzzi oraz strefa saun, w której znajdą się sauna fińska i parowa. Znajdą się tam także pomieszczenia dla ratowników oraz szatnie i przebieralnie.
Via Sport - Jaworzno
Via Sport Kryta Pływalnia i zespół saun to część kompleksu sportowego Via Sport w Jaworznie.
Kompleks zawiera sekcję pływalni w nowoczesnych i funkcjonalnych basenach. Baseny mają głębokość od 1,2 przez 1,4 do 2 m, 50 m długości tory o głębokości 1, 4-2 m pozwalają zarówno popływać amatorom, jak również sportowcom.
Aquarius - Bielawa
Pływalnia Miejska "AQUARIUS" powstała w 1999 r. Budowę sfinansowano ze środków Gminy Bielawa i Totalizatora Sportowego. 

Estetyka i funkcjonalność budynku Pływalni Miejskiej została doceniona przez jury konkursu Dolnośląska Budowa Roku 1999. W kategorii obiektów sportowo - rekreacyjnych "AQUARIUS" zajął II miejsce. Pod względem technicznym pływalnia została zaprojektowana nowocześnie i ekonomicznie. Zainstalowany tu został nowoczesny system wentylacji z odzyskiem ciepła, co pozwala znacznie obniżyć koszty eksploatacji obiektu.
Wesolandia - Warszawa
Otwarty na początku sierpnia 2003 roku centrum sportowe WESOLANDIA jest jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce. Kompleks zawiera Basen sportowy o długości 24m i głębokości do 1,8m, basen rekreacyjny oraz basen dla dzieci o głębokości 0,4m. Ponadto na terenie obiektu znajdziemy gejzery, wodospady, leżanki do masażu wodnego. Kompleks zapewnia również nowoczesne sekcje Jacuzzi z temperaturą wody 36 st. C oraz zjeżdżalnią wodną (wewnętrzną) o długości 70m.
Basen-Calorus Thermen-Aachen Niemcy
Aachen (po polsku Akwizgran) to miasto leżące w Niemczech, oddalone od Brukseli zaledwie o 156 km. Termy Karola to zespół kilku zewnętrznych i krytych basenów z gorącą wodą, której temperatura waha się od 33°C – 72°C. Miejsce jest niezwykłe, a jego główną atrakcją jest basen z gorącą wodą, mieszczący się w imponującej sali kolumnowej.
Pływalnia Orbita - Wrocław
Kompleks odkrytych basenów znajdujących się na terenie Wrocławskiego Centrum Treningowego SPARTAN. Wymiary pływalni olimpijskiej (dł. 50m, sz. 25m, głębokość 2,5m), basen ma regulowane dno.
Kompleks Panorama, Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska w Jarosławcu należy kompleks wewnętrznych i zewnętrznych basenów z podgrzewaną wodą o łącznej powierzchni lustra wody około 1700m² w tym basen dla dzieci Wodna Bajka. Dodatkowo kompleks zawiera łaźnię parową w grocie z wodospadami oraz gabinety Spa & Wellness.
Pływalnia Kryta Na Fali w Michałowie
To nowoczesny kompleks basenów krytych, zawierający: - basen sportowy o wymiarach 25m x 12,5m i głębokości od 1,20m do 1,80m, 6 torów, temperatura wody 27st.C - basen rekreacyjny o głębokości od 0,90m do 1,20m z atrakcjami (dysze masujące, gejzer, wodospad), temperatura wody 30st.C - zjeżdżalnia rurowa z wylotem w części rekreacyjnej basenu - jacuzzi o głębokości 0,80m, temperatura wody 35st.C
Basen Delfinek- Kąty Wrocławskie
Kątecki delfinek ma wymiary 16,67 x 8,8 m przy zmiennej głębokości od 0,9 do 1,35. Podzielony został na pięć torów, ponadto w obiekcie znajdują się jacuzzi oraz strefa saun.
Citrus SPA
Obiekt Citrus położony jest w centrum Jekabpils i oferuje zakwaterowanie z centrum odnowy biologicznej, 5 minut jazdy od dworca kolejowego w Krustpils. Zabiegi obejmują masaże, wannę z hydromasażem, saunę i solarium, a wszystko wokół krytego basenu.
Term Star
Sanatorium „Thermal star” znajduje się 12 km od centrum Użhoroda i 35 km od miasta Mukaczewo, w regionie Karpat, w pobliżu jeziora.