Dopasowani do Ciebie Realizacje
Wola Center - Warszawa
kompleks biurowy, znajdujący się w Warszawie przy ulicy Przyokopowej 33, w bezpośrednim sąsiedztwie Muzeum Powstania Warszawskiego. Wola Center jest jedną z kilku inwestycji powstających w miejscu rozebranego w 2011 budynku byłych Zakładów Wytwórczych Lamp Elektrycznych im. Róży Luksemburg, zlokalizowanych między ulicami Karolkową, Grzybowską, Przyokopową oraz Kasprzaka. Inwestorem jest LC Corp S.A. Budowę zakończono w październiku 2013, oficjalne otwarcie miało miejsce 5 listopada 2013. Projekt biurowca powstał w pracowni architektonicznej Kuryłowicz & Associate i jest dziełem Stefana Kuryłowicza i Jacka Syropolskiego. Kompleks składa się z czterech niezależnych części: A (o wysokości 3 pięter), B (o wysokości 6 pięter) oraz C i D (o wysokości jedenastu pięter).
East Point Tibilisi
Otwarte koncepcyjne centrum handlowo-rozrywkowe, znajduje się w stolicy Gruzji – Tbilisi. Rozciągnięty na 24 hektarach, z ponad 70.000 mkw. m powierzchni handlowej w pierwszej fazie, EastPoint Tbilisi to wielofunkcyjne centrum handlowe ze wszystkimi obiektami rozrywkowymi, klubem dla dzieci, hipermarketem, sklepami elektronicznymi i hipermarketem dla majsterkowiczów, otoczone kawiarniami, restauracjami, fast foodami, kinem i ponad 150 markowych sklepów. Eastpoint dysponuje 10-salowym kinem w technologii IMAX – pierwszym takim ekranem w Gruzji i jednym z największych w Europie.
Galeria Victoria
Galeria handlowa w Wałbrzychu przy ulicy 1 Maja 64, na obrzeżach śródmieścia. Pierwsze największe centrum handlowo-usługowo-rozrywkowe w rejonie Sudetów. Budowę zaczęto w lutym 2009 roku, oficjalne otwarcie nastąpiło 16 października 2010 roku. Generalnym wykonawcą obiektu było przedsiębiorstwo Erbud, a wartość kontraktu opiewała na kwotę 229 mln zł netto. Galeria jest położona na 10-hektarowej działce, przy drodze wojewódzkiej nr 367 oraz pobliskiej drodze krajowej 35 prowadzącej do granicy z Czechami.
Madison - Gdańsk
Galeria handlowa w Gdańsku, na Starym Mieście przy ul. Rajskiej 10. Została otwarta 28 listopada 2003. Galeria posiada łącznie 5 kondygnacji, w tym jedną podziemną, przeznaczoną na parking podziemny o pojemności 114 miejsc[3]. Główne wejście mieści się od strony skrzyżowania ul. Rajskiej z ul. Heweliusza, ale istnieją też boczne wejścia do centrum od strony pozostałych ulic. Powierzchnia użytkowa całego obiektu wynosi 33 000 m2.
Lidl z zielonym dachem w Rumunii
Lidl posiada obecnie ponad 10 000 sklepów w całej Europie, a w 2017 roku rozszerzył swoją działalność o Stany Zjednoczone. Mottem sieci Lidl, jak i jego długoterminowym celem, jest hasło: „W trosce o lepsze jutro”. Zielone dachy przynoszą znaczące korzyści na poziomie ekologicznym i gospodarczym. Powodem, dla którego Lidl Rumunia zdecydował się na zastosowanie zielonych dachów, jest redukcja gazów powodujących efekt cieplarniany w miastach.
Galeria Metro - Tbilisi
Wielofunkcyjne centrum handlowe, które ożywiło centrum miasta i napełniło je nową energią. To miejsce codziennych potrzeb, gdzie można zatrzymać się aby zrobić zakupy, zjeść obiad i skorzystać z różnych usług.
Forum Gdańsk
Centrum handlowe. Otwarcie obiektu nastąpiło 26 maja 2018. W pierwszy weekend od otwarcia obiekt odwiedziło 180 tys. osób. Centrum powstało na 6-hektarowej działce w centrum Gdańska, a powierzchnia użytkowa wynosi 62 000 m2. Obiekt powstał na terenie Targu Siennego i Targu Rakowego, czyli historycznych miejsc Gdańska. Przed rozpoczęciem budowy znajdowały się tu tory kolejowe i pozostałości po Centrum Handlowym Gildia. Pierwotnie planowaną nazwą było Forum Radunia.
Auto Watin - Poznań
Dealer samochodów używanych z gwarancją oraz serwis samochodowy wszystkich marek. Firma Auto Watin rozpoczęła działalność w 1991 roku. Od tego momentu świadczą kompleksowe usługi dla wszystkich obecnych i przyszłych posiadaczy samochodów.
Castorama
Sklep budowlany w Łodzi. Największa w Polsce sieć sklepów typu Home Improvement (DIY). Od lat umożliwiają milionom klientów poprawę warunków mieszkaniowych.
Centrum handlowo-rozrywkowe Arena
Nazwa Arena Galeria Handlowa nawiązuje do architektury starożytnej, gdzie arena była owalną lub okrągłą częścią amfiteatru lub cyrku rzymskiego. Łączna powierzchnia handlowa obiektu (GLA) wynosi 26 000 m2, a całkowita (GBA) – 36 000 m2. Obiekt posiada strukturę tradycyjnego centrum handlowego z silnymi sklepami-kotwicami oraz galerią handlową licząca 75 sklepów, w tym 7 tzw. średnich powierzchni oraz restauracje i kawiarnie.
Auchan - Gdańsk
Otwarcie obiektu nastąpiło w 1998 roku, przy ul. Szczęśliwej 3. W Gdańsku. CH Auchan Gdańsk to jedna z najstarszych tego typu placówek w Trójmieście. Jest to pierwsza wielkopowierzchniowa galeria sklepowa w trójmieście. Obiekt zawiera blisko 70 salonów znanych marek oraz parking dla samochodów z 2300 miejsc. Dzięki rozbudowie, która zakończyła się w 2017 r., Centrum Handlowe zyskało ponad 5 tys. mkw. powierzchni handlowej.
Sieć sklepów Rossmann w Łodzi
Rossmann to lider sieci drogerii oferujący swym klientom szeroką gamę̨ zróżnicowanych i wysokojakościowych produktów kosmetycznych i higienicznych, chemię gospodarczą, akcesoria dla domu oraz karmy dla zwierząt. Pierwszy Polsce sklep logo Rossmann powstał w 1993 r. w Łodzi. Nasza firma współpracując z siecią Rossmann, zrealizowała ponad 540 projektów.