Dopasowani do Ciebie Realizacje
Mercedes Benz w Berlinie
Nowoczesny kompleks produkcyjny Mercedes Benz w Berlinie zachodnim. Produkowane są w nich najnowocześniejsze komponenty oraz implementowane rozwiązania dotyczące jednostek napędowych do pojazdów Mercedesa i nie tylko. W hali zainstalowaliśmy dwie centrale główne, które pozwoliły w efektywny sposób zarządzać czystym powietrzem pomiędzy halą produkcyjną a pomieszczeniami biurowymi.
Platforma Lotos "Petrobaltic"
Jest to samonośna platforma typu cantilever – z wieżą wiertniczą wysuwaną poza obrys pontonu platformy. Może pracować na wodach o głębokości do 106 m i prowadzić wiercenia do głębokości 9 000 m. Ciężar platformy wynosi 13 137 t, a powierzchnia jej pontonu to 5 600 m kw. Udźwig wieży wynosi 692 t.
Hesse Vorrichtungen und Fertigungstechnik GmbH
Firma Hesse dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w produkcji mechaniki i elektroniki realizujemy dla swych klientów ideę wysokiej jakości komponentów i systemów do automatyzacji i zadań produkcyjnych z jednego źródła.
Nutricia - Opole
Nutricia to marka Danone, która specjalizuje się w produktach leczniczych i odżywkach dla niemowląt, w tym żywieniu medycznym dla niemowląt o szczególnych potrzebach. Firma produkuje na rynki Azji mniejszej oraz Afryki północnej mleko w proszku.
Centrum produkcyjno - logistyczne Polipaks
firma POLIPAKS jest producent materiałów opakowaniowych. Swoją działalność rozpoczęła w 1996 roku i tego czasu rozwija doświadczenie w dziedzinie wytłaczania folii polimerowej i produkcji opakowań. Zakład produkcyjny wraz centrum logistycznym i kompleksem biurowym oddano do użytku w 2015. Całkowita powierzchnia obiektu wynosi 35 000 m2.
Phoenix Contact E-Mobility
Phoenix Contact E-Mobility Sp. z o.o. to jedna z 18 naszych niemieckich spółek, która została założona w 2013 roku w Niemczech. Oferuje szeroką gamę produktów dla rynku elektromobilności, wykorzystywanych zarówno do infrastruktury, jak i do interfejsu ładowania pojazdów. W 2020 roku, w Rzeszowie, otwarta została nowa fabryka e-mobilności o powierzchni 10 tys m2. Na terenie fabryki produkowane są kable ładowania AC i DC, dostarczane do producentów infrastruktury ładowania oraz samochodów.
Kromberg & Schubert - Ukraina
Grupa Kromberg & Schubert jest wiodącym międzynarodowym producentem systemów elektrycznych, kabli i komponentów z tworzyw sztucznych. Grupa oferuje wysokiej jakości produkty i usługi klientom z sektora motoryzacyjnego i przemysłowego: projektowanie i produkcja systemów kablowych; szeroka gama materiałów i nowoczesnych technologii.
Lisner Zakłady Spożywcze - Poznań
Lisner to spółka z siedzibą w Poznaniu, produkująca przetwory rybne, w szczególności na bazie śledzi, a także pasty i sałatki. Od 1991 roku Lisner produkuje swoje wyroby w Polsce, rozpoczął działalność w zakładzie w Wolsztynie, by po trzech latach przenieść ją do Poznania. W 1998 roku marka weszła w skład brytyjskiego koncernu spożywczego Uniq Plc, specjalizującego się w produkcji wyrobów chłodzonych.
Gazociąg Azja środkowa
Trasa najdłuższego na świecie gazociągu liczącego 8700 km biegnie przez Turkmenistan, Uzbekistan i Kazachstan, a następnie przez całe Chiny. W sumie z gazu, który popłynie tym gazociągiem, korzystać będzie około 500 mln ludzi w ok 270 miastach.
Birkenstock
Firma BIRKENSTOCK firma globalna branży obuwniczej, która charakteryzuje się dynamicznymi trendami modowymi. Korzenie tego przedsiębiorstwa sięgają 1774 roku. To jedna z najlepiej znanych na świecie marek wywodzących się z Niemiec. Zatrudnia ona około 3000 pracowników, jest więc największym pracodawcą w przemyśle obuwniczym, może pochwalić się bogatą tradycją, a także należy do szóstego pokolenia rodziny jej założycieli. Większość produktów firmy BIRKENSTOCK powstaje w jej własnych zakładach produkcyjnych, które znajdują się w Nadrenii-Palatynacie, Nadrenii Północnej-Westfalii, Hesji oraz Saksonii.
Oczyszczalnia ścieków - Odderoya, Norwegia
Wyspa Odderoya leży w norweskim regionie Agder-West, w pobliżu miasta Kristiansand. Wewnątrz góry wybudowano jedną z najnowocześniejszych oczyszczalni ścieków w Europie.
Konsberg Autmotive - Pikutkowo
Kongsberg Automotive dostarcza światowej klasy produkty dla światowego przemysłu motoryzacyjnego. Firma ma siedzibę w Szwajcarii i posiada 27 zakładów produkcyjnych na świecie.
Centrum Logistyki Amazon – Sosnowiec
Amazon jest amerykańskim przedsiębiorstw handlowym zajmującym się handlem elektronicznym (e-handlem) B2C, prowadzi największy na świecie sklep internetowy. W Polsce obecne jest ok 2014 r. Od tego momentu stworzyło w Polsce ponad 18 00 miejsc pracy w ponad dziesięciu Centrach Logistycznych.
Baza lotnicza statków powietrznych – Gdańsk- Rębiechowo
Hangar zajmujący ponad 2 tys m kw, znajduje się nieopodal pogotowia lotniczego. Wyposażony jest w zaplecze warsztatowe, magazynowe oraz socjalne, cześć garażową oraz dodatkowe obiekty. Ogrzewany hangar mieści cztery samoloty i śmigłowce do obsługi maszyn oraz płytę postojowo-techniczną.
Fabryka opon Bridgestone – Poznań
Bridgestone jest największym producentem wyrobów gumowych i opon na świecie. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1931 roku przez w Japonii. Oprócz opon produkuje części samochodowe, przemysłowe wyroby gumowe, produkty chemiczne, a także artykuły sportowe. Koncern posiada 59 fabryk ogumienia, z czego cztery znajdują się w Polsce. W Poznaniu Bridgestone rozpoczęło swoją działalność ponad 20 lat temu.
DFM - Reszel
Firma DFM Sp. z o.o. jest profesjonalnym producentem mebli tapicerowanych. Obecna na rynku od 2001 roku, zajmuje się sprzedażą najwyższej jakości mebli, idealnie wpasowujących się w obecne trendy rynkowe i oczekiwania klientów. Firmę tworzą trzy zakłady produkcyjne, z czego jeden, o powierzchni 6 tys m2, zlokalizowany jest w Reszlu.
Dr Oetker – Łebcz
Firma Dr. August Oetker KG jest, pochodzącym z Niemiec, międzynarodowym producentem dodatków do pieczenia, ciast, muesli, deserów, dań mrożonych oraz jogurtów. Firma, jako pierwsza na świecie, została producentem proszku do pieczenia w torebkach. Pierwsza fabryka w Polsce otworzono w 1922r. Obecnie firma posiada w Polsce trzy zakłady: w Gdańsku (fabryka koncentratów spożywczych), w Łebczu (fabryka zapiekanek i pizzy) oraz w Płocku (fabryka dekoracji).
Mars Polska Sp. z o.o. - Sochaczew
Mars Polska Sp. z o.o. jest samodzielnie działająca polska firma będąca oddziałem korporacji Mars, Incorporated. Firma istnieje od 1992 roku. Jej działalność obejmuje produkcję, marketing i sprzedaż słodyczy oraz jedzenia dla zwierząt domowych. Produkcja odbywa się w odrębnych kompleksach produkcyjnych pod Sochaczewem.
Guenther Polska Sp z o.o. – Długołęka
Firma Guenther Polska należy do Grypy Gunether GmbH od 2008. Firma zajmuje się produkcją czujników temperatury dla zastosowań przemysłowych. W swoim asortymencie oferuje również tempomaty, osłony metalowe i ceramiczne, przewody termoporowe, wtyczki, gniazda oraz inne akcesoria pomiarowe. Dzięki stosowanej technologii firma oferuje swe produkty dla rozwiązań domowych, przyrządów medycznych, wentylacji a także przemysłu chemicznego i rolniczego
Hala obsługi pojazdów szynowych w Wągrowcu
Hala główna, o powierzchni ponad 2 500 m2, jest miejscem przeznaczonym do przeglądów, napraw, konserwacji, mycia zewnętrznego oraz sprzątania pojazdów szynowych. Hala postojowa, o powierzchni 1 900 m2, służy jako miejsce gdzie odstawiane są pojazdy podczas oczekiwania pomiędzy kursami. Hala mieści cztery dwa dwuczłonowe spalinowe zakłady trakcyjne o długości do 45 m.
Orplast
Zlokalizowana w gdańsku firma Orplast działa w branży produkcji pojemników i opakowań z plastiku. Kubatura obiektu wynosi ponad 35 tys m3. Hala produkcyjna, służąca w większości jako magazyn wysokiego składowania, zlokalizowana jest na trzech kondygnacjach. W skład kompleksu budynków wchodzi także hala produkcyjna na wtryskarki oraz laboratorium.
Panattoni Park Łódź West Park
Kompleks hal położony jest w Konstantynów Łódzki, 10 km od centrum Łodzi, 22 km od autostrady A1 i 33 km od autostrady A2. Obiekt znajduje się niedaleko zachodniej obwodnicy Łodzi i drogi ekspresowej S14. Gwarantuje dogodny dojazd do drogi ekspresowej S8 oraz Reymonta. Panattoni Park Łódź West zajmuje powierzchnię ponad 63 tys m2. To nowoczesny obiekt klasy A przeznaczony do magazynowania i lekkiej produkcji. Moduły biurowe można modyfikować w zależności od potrzeb.
PepsiCo
PepsiCo to amerykańskie przedsiębiorstwo będące jednym z największych producentów i sprzedawców napojów bezalkoholowych oraz produktów spożywczych. Do przedsiębiorstwa należą między innymi marki Pepsi, Lay’s, Cheetos. W Polsce napoje PepsciCo produkowane są prze z Pepsi-Cola General Bottlers Poland Spółka z o.o., która posiada zakłady produkcyjne w Michrowie i Żninie. W zakładach produkcyjnych w Michrowie znajduje się linia produkcyjna napojów w opakowaniach szklanych. W tym jednym z największych zakładów napojowych firmy na terenie Europy produkowane i rozlewane są popularne napoje, takie jak Pepsi, Mirinda, 7UP, Lipton Ice Tea, soki Toma oraz wody mineralne.
Beucke
BEUCKEGROUP działa w branży poligraficznej i jest europejskim liderem w dziedzinie wysokiej jakości gotowych opakowań giętkich. Firma jest zarządzana przez ósme pokolenie rodziny i składa się z trzech firm produkcyjnych w różnych lokalizacjach w Niemczech.
Fabryka Flextronics - Tczew
Flextronics jest jednym ze światowych liderów w produkcji kontraktowej elektroniki. Flextronics specjalizuje się w produkcji elektroniki na zlecenie innych firm. Firma posiada ponad 130 zakładów produkcyjnych i centrów projektowych w 30 krajach na 4 kontynentach. Wykonanie dokumentacji projektowej, stacji schładzania 2MW, dostaw sprzętu i prac instalacyjnych.