Kontrukcja
Centrala sekcyjna - wewnętrzna

BS

Wydajność  700-100.000 m³/h  

    

Centrala BS to urządzenie sekcyjne, o sprawności sięgającej do 93%. Urządzenie przygotowane jest do montażu wewnątrz wielko-kubatorowych obiektów. Centralę BS wyróżnia elastyczny dobór sekcji funkcjonalnych i możliwość konfiguracji urządzenia pod indywidualne wymagania klienta.

Centrala sekcyjna - zewnętrzna

BD

Wydajność  700-100.000 m³/h  

    

Centrala BD to urządzenie sekcyjne, o sprawności sięgającej do 93%. Urządzenie przygotowane jest do montażu wewnątrz wielko-kubatorowych obiektów. Centralę BD wyróżnia elastyczny dobór sekcji funkcjonalnych i możliwość konfiguracji urządzenia pod indywidualne wymagania klienta.

Centrala basenowa

Okeanos

Wydajność  300-45.000 m³/h  

    

Centrala OKEANOS to wysokosprawne urządzenie basenowe. Przeznaczone do wentylacji, osuszania i ogrzewania wszystkich rodzajów hal krytych, basenów, saun o przeznaczeniu rekreacyjnym, sportowym, leczniczym

Centrala dachowa

Olimp

Wydajność  5000-8000m³/h  

    

Centrala OLIMP, to bezkanałowe urządzenie do wentylacji z opcją ogrzewania lub chłodzenia. Wyposażone w wysokosprawny wymiennik krzyżowy. Urządzenie przygotowane jest do montażu zewnętrznego, na dachu. 

Centrala kompaktowa

COMPACT-H

Wydajność  200-9000m³/h  

    

Centrala COMPACT-H, to urządzenie kompaktowe wyposażone w wysokosprawny przeciwprądowy wymiennik ciepła, o sprawności sięgającej do 87%. Dostarczane wraz z producencką automatyką, działającym w systemie PLUG&PLAY.

Centrala kompaktowa

COMPACT-R

Wydajność  500-9500m³/h  

    

Centrala COMPACT-R, to urządzenie kompaktowe wyposażone w obrotowy wymiennik ciepła, o sprawności sięgającej do 83%. Dostarczane wraz z producencką automatyką, działającym w systemie PLUG&PLAY.

Urządzenie podwieszane

SPS Compact-H

Wydajność  300-5400m³/h  

    

Centrala SPS COMPACT-H, to urządzenie kompaktowe wyposażone w wysokosprawny przeciwprądowy wymiennik ciepła, o sprawności sięgającej do 85%. Dostarczane wraz z producencką automatyką, działającym w systemie PLUG&PLAY

Urządzenie podwieszane

SPS Compact-R

Wydajność  150-3880m³/h  

    

Centrala SPS COMPACT-R, to urządzenie kompaktowe wyposażone w obrotowy wymiennik ciepła, o sprawności sięgającej do 82%. Dostarczane wraz z producencką automatyką, działającym w systemie PLUG&PLAY.

Urządzenie podwieszane

SPS Ecobox²H

Wydajność  100-2500m³/h  

    

Centrala SPS ECOBOX2-H, to urządzenie kompaktowe wyposażone w wysokosprawny przeciwprądowy wymiennik ciepła, o sprawności sięgającej do 83%. Dostarczane wraz z producencką automatyką, działającym w systemie PLUG&PLAY.

Urządzenie podwieszane

SPS Minibox

Wydajność  200-2100m³/h  

   

Centrala SPS MINIBOX2, to urządzenie kompaktowe urządzenie, przystosowane do współpracy z wewnętrznymi systemami kanałów wentylacyjnych. Dostarczane wraz z producencką automatyką, działającym w systemie PLUG&PLAY.

Urządzenie kompaktowe

BO-Vesta²H

Wydajność  300-6000m³/h  

    

Centrala BO VESTA2H, to urządzenie kompaktowe wyposażone w wysokosprawny przeciwprądowy wymiennik ciepła, o sprawności sięgającej do 87%. Dostarczane wraz z producencką automatyką, działającym w systemie PLUG&PLAY

Urządzenie kompaktowe

BO-Vesta R

Wydajność  500-5000m³/h  

    

Centrala BO VESTA-R, to urządzenie kompaktowe wyposażone w obrotowy wymiennik ciepła, o sprawności sięgającej do 82%. Dostarczane wraz z producencką automatyką, działającym w systemie PLUG&PLAY.

Urządzenie sekcyjne

SPS

Wydajność  300-5400m³/h  

       

Centrala SPS, to podwieszane urządzenie sekcyjne, charakteryzujące się szerokim zakresem dostosowania sekcji funkcyjnych do indywidualnych potrzeb klienta.

Centrale garażowe

BO-G, BD-G, SPS-G

Wydajność  1000-27000m³/h  

Centrale garażowe SPS-G / BO-G / BD-G przeznaczone są do wentylacji garaży i parkingów podziemnych. Służą do usuwania powietrza zanieczyszczonego tlenkiem węgla oraz wszelkiego rodzaju związkami siarki i ołowiu zawartymi w spalinach silników
samochodowych.

Osuszacz powietrza

BO-CK

Wydajność  1400-8000m³/h  

    

Sorpcyjny osuszacz powietrza BO-CK, to innowacyjne urządzenie, używane w instalacjach wentylacyjnych, gdzie jednym z najistotniejszych parametrów obróbki jest zachowanie niskiego poziomu wilgotności powietrza procesowego.