Дізнайтеся більше про нас

Компанія VBW Engineering вже багато років працює в галузі обробки повітря, будучи найважливішим польським виробником обладнання для кондиціонування та вентиляції приміщень відповідно до індивідуальних потреб клієнта. Компанія орієнтується на сучасність, надійність, інноваційні ідеї, гнучкість виробництва та економічні рішення. Пристрої VBW Engineering працюють в офісних будівлях, готелях, лікарнях, школах, спортивно-оздоровчих закладах, банках, виробничих цехах, електростанціях, шахтах, супермаркетах, мультиплексних кінотеатрах, лабораторіях, громадських і приватних басейнах, створюючи всюди оптимальний внутрішній мікроклімат.

більше

Знайдіть нас на карті

Białystok
Białystok, Польща

bialystok@vbw.pl
+48 661 600 643

 

Bydgoszcz
ul. Szajnochy 2 pok.102-103
85-738 Bydgoszcz, Польща

bydgoszcz@vbw.pl
+48 661 600 477

Gdynia
ul. Chwaszczyńska 133 D
81-571 Gdynia, Польща

bth-gdynia@vbw.pl
+48 601 355 501

Katowice
al. Wojciecha Korfantego 2
IV piętro, segment A, pok. 412
40-004 Katowice, Польща

katowice@vbw.pl
+48 601 615 512

Kielce, Польща

kielce@vbw.pl
+48 661 609 060

Koszalin, Польща

koszalin@vbw.pl
+48 661 665 985

Kraków
ul. Rzemieślnicza 1 (pok. 614)
30-363 Kraków, Польща

krakow@vbw.pl
+48 607 604 730

Łódź
ul. Wróblewskiego 18 pokój: 506
93-578 Łódź, Польща

lodz@vbw.pl
+48 601 790 273

Lublin
ul. Zemborzycka 53
20-445 Lublin, Польща

lublin@vbw.pl
+48 661 600 282

Olsztyn
ul. Poprzeczna 13d lok. 8 (1 piętro)
10-274 Olsztyn, Польща

olsztyn@vbw.pl
+48 601 255 001

Opole
ul. Astrów 2
46-250 Wołczyn-Opole, Польща

opole@vbw.pl
+48 601 551 574

Poznań
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań, Польща

poznan@vbw.pl
+48 601 771 799

Rzeszów, Польща

rzeszow@vbw.pl
+48 661 609 060

Szczecin
ul. Madalińskiego 8, I piętro pok. 107
70-101 Szczecin, Польща

szczecin@vbw.pl
+48 601 446 630

Warszawa
ul. Grójecka 22/24 lokal 43
02-301 Warszawa, Польща

warszawa@vbw.pl
+48 661 600 244

Wrocław
ul. A. Ostrowskiego 30, pok. 238
53-238 Wrocław, Польща

wroclaw@vbw.pl
+48 661 608 091

Zielona Góra
ul. Braniborska 21
65-273 Zielona Góra, Польща

zielona.gora@vbw.pl
+48 604 501 241

Польща
Гдиня
ul. Chwaszczyńska 133 D
81-571 Gdynia
Województwo Pomorskie, Польща

bth-gdynia@vbw.pl
+48 58 629 97 68

Вірменія
Єреван
armenia@vbw.pl

Азербайджан
Баку
azerbaijan@vbw.pl

Білорусь
Мінськ
belarus@vbw.pl

Болгарія
Софія
bulgaria@vbw.pl

Хорватія
Загреб
croatia@vbw.pl

Данія
Копенгаген
denmark@vbw.pl

Естонія
Таллінн
estonia@vbw.pl

Грузія
Тбілісі
georgia@vbw.pl

Нідерланди
Амстердам
netherlands@vbw.pl

Росія
Калінінград
russia.kaliningrad@vbw.pl

Казахстан
Алмати
kazakhstan@vbw.pl

Литва
Вільнюс
lithuania@vbw.pl

Латвія
Рига
latvia@vbw.pl

Македонія
Скоп’є
macedonia@vbw.pl

Молдова
Кишинів
moldova@vbw.pl

Монголія
Улан-Батор
mongolia@vbw.pl

Росія
Москва
russia.moscow@vbw.pl

Німеччина
Берлін
germany@vbw.pl

Норвегія
Осло
norway@vbw.pl

Словаччина
Нітра
slovakia@vbw.pl