Dopasowani do Ciebie Aktualności
2023-2024
2022-2021
2020-2019
2018-2017
STARSZE

Solidna Firma 2019 – VBW Engineering

W dniu 22 lutego 2020 r. w Warszawie podczas uroczystej Gali Finałowej osiemnastej edycji Programu Gospodarczo-Konsumenckiego odbyło się wręczenie certyfikatów Solidna Firma 2019.

Przyznane firmom  certyfikaty świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność.

Mamy przyjemność poinformować, iż VBW Engineering po raz kolejny została uhonorowana certyfikatem Solida Firma 2019, będącym świadectwem stabilnej pozycji firmy na rynku. Certyfikat Solidna Firma potwierdza gwarancję, którą dajemy naszym kontrahentom, że współpracują z firmą kierującą się zasadami etyki biznesu: terminowością w kontaktach, uczciwością i rzetelnością oraz zasadami wolnej konkurencji. Tytuł Solida Firma utwierdza naszych partnerów biznesowych o wiarygodności firmy, jak i potwierdza, iż jest ona rzetelnym płatnikiem oraz pracodawcą. Miło jest nam, kolejny rok z rzędu, pochwalić się wyróżnieniem, potwierdzającym wysoki standard naszej firmy.