Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 
logo sklep

   Firmowy sklep internetowy VBW Engineering Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku e-commerce od 2006 roku. Powstał on w odpowiedzi na sugestie klientów i zapotrzebowanie rynku. W jego ofercie znajduje się tylko wybrana cześć asortymentu VBW.

   W naszym sklepie możecie Państwo zamówić filtry powietrza (filtry wstępne, filtry dokładne, filtry absolutne, filtry kasetowe, filtry kieszeniowe oraz filtry HEPA) do central oraz inne elementy instalacji klimatyzacyjno-wentylacyjnej jak również aparaty grzewcze i wentylacyjne w przedstawionych tu najczęściej zamawianych wersjach standardowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

.

 

Filtry kieszeniowe F9 879x287x590 [mm]

Filtry kieszeniowe F9 879x287x590 [mm]
zoom Powiększenie zdjęcia produktu

Zastosowanie:

Filtry dokładne przeznaczone są do obniżania zanieczyszczeń stałych i gazowych znajdujących się w przetwarzanym w centrali klimatyzacyjnej powietrzu oraz do zabezpieczenia podzespołów centrali. Przy relatywnie małych wymiarach duża zdolność magazynowania pyłu.

Kieszenie filtra zapewniają równomierny przepływ powietrza i zatrzymywanie takich zanieczyszczeń jak: wszystkie rodzaje pyłu, sadze, mgła olejowa, zarodniki grzybów, częściowa skuteczność dla dymu tytoniowego i bakterii.

Dane techniczne:

Klasa filtracji F9 (EU9)
Gramatura [g/m2] 95
Grubość włókniny [mm] 1,20
Skuteczność filtracji [Am %] 95%
Odporność na temperaturę [oC] 80
Początkowy opór ciśnienia [Pa] 50
Końcowy opór ciśnienia [Pa] 450

Filtry-kieszeniowe

Oferujemy także możliwość wykonania produktu w wersji niestandardowej. W tym celu prosimy o kontakt z naszym działem ofertowym tel. 58 629-91-99. Otrzymacie tam Państwo pełną informację na temat wybranego produktu, jego ceny i terminu wykonania zamówienia.

Producent: VBW Engineering Sp. z o.o.
Cena: 94.00 PLN
plus 23 % VAT plus koszty wysyłki
Waga: 1.8 Kg
Ilość: 
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH