Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 
logo sklep

   Firmowy sklep internetowy VBW Engineering Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku e-commerce od 2006 roku. Powstał on w odpowiedzi na sugestie klientów i zapotrzebowanie rynku. W jego ofercie znajduje się tylko wybrana cześć asortymentu VBW.

   W naszym sklepie możecie Państwo zamówić filtry powietrza (filtry wstępne, filtry dokładne, filtry absolutne, filtry kasetowe, filtry kieszeniowe oraz filtry HEPA) do central oraz inne elementy instalacji klimatyzacyjno-wentylacyjnej jak również aparaty grzewcze i wentylacyjne w przedstawionych tu najczęściej zamawianych wersjach standardowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

.

 

Filtry HEPA 11 305x305x292 [mm]

Filtry HEPA 11 305x305x292 [mm]
zoom Powiększenie zdjęcia produktu

Funkcje i zastosowanie:

Filtry te przeznaczone są do filtrowania cząstek zawieszonych w systemach doprowadzania i wprowadzania w przemyśle, w zastosowaniach czystych pomieszczeń takich jak szpitale, przemysł elektroniczny, optyczny, jądrowy, farmaceutyczny itp.  Charakteryzują się wysokim stopieniem filtracji (~ 99,9 ÷ 99,97 %) drobnych pyłów, dymu, pary, sadzy, pyłków i bakterii.

Budowa:

  • Prowadnice i przepony z blachy stalowej ocynkowanej. Wysoce wytrzymała mata filtracyjna wytwarzana z wysokiej jakości materiału filtracyjnego w postaci włókien szklanych.

Filtr_kasetowy

Oferujemy także możliwość wykonania produktu w wersji niestandardowej. W tym celu prosimy o kontakt z naszym działem ofertowym tel. 58 629-91-99. Otrzymacie tam Państwo pełną informację na temat wybranego produktu, jego ceny i terminu wykonania zamówienia.

Producent: VBW Engineering Sp. z o.o.
Cena: 454.00 PLN
plus 23 % VAT plus koszty wysyłki
Waga: 6 Kg
Ilość: 
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH