Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 
logo sklep

   Firmowy sklep internetowy VBW Engineering Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku e-commerce od 2006 roku. Powstał on w odpowiedzi na sugestie klientów i zapotrzebowanie rynku. W jego ofercie znajduje się tylko wybrana cześć asortymentu VBW.

   W naszym sklepie możecie Państwo zamówić filtry powietrza (filtry wstępne, filtry dokładne, filtry absolutne, filtry kasetowe, filtry kieszeniowe oraz filtry HEPA) do central oraz inne elementy instalacji klimatyzacyjno-wentylacyjnej jak również aparaty grzewcze i wentylacyjne w przedstawionych tu najczęściej zamawianych wersjach standardowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

.

 

1000 x 500 [mm]

1000 x 500 [mm]
zoom Powiększenie zdjęcia produktu

Podane wymiary produktu BxH (szerokość x wysokość).

Funkcje i zastosowanie:

Przepustnice używane są do regulacji lub całkowitego zamknięcia przepływu powietrza w kanałach wentylacyjnych lub centralach klimatyzacyjnych. Regulują stopień mieszania powietrza w układzie centrali.

Budowa:

  • Zgodnie z wymiarami kanałów prostokątnych przy zachowaniu wymiarów ramek montażowych.
  • Aluminiowe łopatki zabezpieczone uszczelkami z tworzywa sztucznego.
  • Rama wykonana z aluminium.
  • Napęd realizowany przy pomocy kół zębatych z tworzywa sztucznego zamontowanych wewnątrz ramki przepustnicy.
  • Wykonane w wersji wielopłaszczyznowej z mozliwością ręcznego lub mechanicznego (siłownik) sterowania przepływem powietrza.
Producent: VBW Engineering Sp. z o.o.
Wyposażenie w rączkę z trzpieniem:
Cena: 483.00 PLN
plus 23 % VAT plus koszty wysyłki
Waga: 9.83 Kg
Ilość: 
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH