Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 
logo sklep

   Firmowy sklep internetowy VBW Engineering Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku e-commerce od 2006 roku. Powstał on w odpowiedzi na sugestie klientów i zapotrzebowanie rynku. W jego ofercie znajduje się tylko wybrana cześć asortymentu VBW.

   W naszym sklepie możecie Państwo zamówić filtry powietrza (filtry wstępne, filtry dokładne, filtry absolutne, filtry kasetowe, filtry kieszeniowe oraz filtry HEPA) do central oraz inne elementy instalacji klimatyzacyjno-wentylacyjnej jak również aparaty grzewcze i wentylacyjne w przedstawionych tu najczęściej zamawianych wersjach standardowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

.

 

1200 x 2000 [mm]

1200 x 2000 [mm]
zoom Powiększenie zdjęcia produktu

Podane wymiary produktu BxH (szerokość x wysokość).

 

Funkcje i zastosowanie:

Połączenia elastyczne (króćce) zapobiegają przenoszeniu drgań urządzeń (np. silników) na instalacje wentylacyjne oraz wyrównują niedokładności montażu.

Budowa:

  • Kołnierze montażowe wykonywane z ocynkowanej blachy stalowej (szer. 20, 30, 40 mm) łączonej za pomocą stalowych narożników.
  • Kołnierze połączone elastycznym materiałem odpornym uszkodzenia.
Producent: VBW Engineering Sp. z o.o.
Cena: 403.00 PLN
plus 23 % VAT plus koszty wysyłki
Waga: 11.9 Kg
Ilość: 
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH