Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 
logo sklep

   Firmowy sklep internetowy VBW Engineering Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku e-commerce od 2006 roku. Powstał on w odpowiedzi na sugestie klientów i zapotrzebowanie rynku. W jego ofercie znajduje się tylko wybrana cześć asortymentu VBW.

   W naszym sklepie możecie Państwo zamówić filtry powietrza (filtry wstępne, filtry dokładne, filtry absolutne, filtry kasetowe, filtry kieszeniowe oraz filtry HEPA) do central oraz inne elementy instalacji klimatyzacyjno-wentylacyjnej jak również aparaty grzewcze i wentylacyjne w przedstawionych tu najczęściej zamawianych wersjach standardowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

.

 

Filtry kasetowe G4 446x1005x100 [mm]

Filtry kasetowe G4 446x1005x100 [mm]
zoom Powiększenie zdjęcia produktu

Zastosowanie:

Filtry do central klimatyzacyjnych przeznaczone do pracy w systemach  klimatyzacyjnych jako filtry wstępne, przedłużające trwałość użytkową innych podzespołów centrali czy filtrów o wyższej skuteczności. Charakteryzują się wysoką wytrzymałością mechaniczną i trwałością. Spełniają również rolę filtrów zasadniczych w prostszych systemach w zależności od wybranej skuteczności filtracji. Filtry kasetowe charakteryzują się wysoką wytrzymałością mechaniczną. Przygotowane są do pracy przy dużych obciążeniach eksploatacyjnych nawet do 3,2 m/s.

Budowa:

  • Prowadnice wykonane z blachy stalowej ocynkowanej lub tworzywa sztucznego.
  • Materiał filtrujący dodatkowo wzmocniony siatką z ocynkowań.

Dane techniczne:

Klasa filtracji G4
Skuteczność filtracji [Em%] 90-95%
Odporność na temperaturę [oC] 90
Początkowy opór ciśnienia [Pa] 25-75
Końcowy opór ciśnienia [Pa] 200

 

Filtr kasetowy

Oferujemy także możliwość wykonania produktu w wersji niestandardowej. W tym celu prosimy o kontakt z naszym działem ofertowym tel. 58 629-91-99. Otrzymacie tam Państwo pełną informację na temat wybranego produktu, jego ceny i terminu wykonania zamówienia.

Producent: VBW Engineering Sp. z o.o.
Cena: 65.00 PLN
plus 23 % VAT plus koszty wysyłki
Waga: 2.8 Kg
Ilość: 
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH