Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Partner Gdyńskiego Sportu 2011

23 stycznia 2012 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej Gdynia odbyła się Gala Gdyńskiego Sportu 2011, podczas której Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek wręczył nagrody za wybitne osiągnięcia w sporcie amatorskim i zawodowym oraz działania na rzecz rozwoju kultury fizycznej i promocji Miasta Gdyni poprzez sport w 2011 roku. VBW Engineering od wielu lat promuje rozwój sportu, a co za tym idzie, wychowanie pomorskiej młodzieży dzięki umożliwianiu rozwijania swoich talentów w różnych dyscyplinach sportowych. Starania nasze i innych trójmiejskich firm przynoszą namacalne rezultaty w postaci nagród zdobywanych przez gdyńską młodzież oraz uznanie ogólnopolskiego środowiska sportowego dla ich osiągnięć.

Jest nam niezmiernie miło znaleźć się wśród znakomitego grona firm i osób, które swoim działaniem, pozytywnie przyczyniają się do kształtowania się tak prężnie działającego środowiska, jakim są gdyńscy sportowcy.