Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Solidna Firma 2010

 
 

     

        10 lutego 2011 roku podczas uroczystej Gali Pomorza oraz Warmii i Mazur, w Sali Herbowej Gdańskiego Urzędu Wojewódzkiego wręczono certyfikaty Solidna Firma 2010. Wśród nagrodzonych po raz szósty z rzędu znalazła się firma VBW Engineering. Pozytywna  trzyetapowa weryfikacja dokonana przez ekspertów zaowocowała przyznaniem nagrody za terminowe regulowanie wszelkich zobowiązań, poszanowanie ekologii i praw konsumenta oraz za produkty najwyższej jakości.

 

     Program Gospodarczo-Konsumencki Solidna Firma, działający pod patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej i Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka  to przedsięwzięcie powołane do życia w roku 2002. Jego celem jest tworzenie ruchu skupiającego przedsiębiorców, mających osiągnięcia na polu promowania zasad uczciwości i odpowiedzialności, jak również rozwoju rodzimego regionu. Dzięki programowi powstała baza godnych zaufania przedsiębiorstw. Są to zarówno firmy małe, jak i duże, działające na całym świecie oraz funkcjonujące wyłącznie w jednym regionie.

sf_2010_8
sf_2010_7

Wideorelacja z uroczystości wręczenia certyfikatów Solidna Firma 2010

 

Fotorelacja z uroczystości wręczenia certyfikatów Solidna Firma 2010