Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

O sklepie

logo_sklep

SKN gabarytyFirmowy sklep internetowy VBW Engineering Sp. Zo.o. istnieje na polskim rynku e-commerce od 2006 roku. Powstał on w odpowiedzi na sugestie klientów i zapotrzebowanie rynku.

W jego ofercie znajduje się tylko wybrana cześć asortymentu VBW.

W naszym sklepie możecie Państwo zamówić filtry powietrza (filtry wstępne, filtry dokładne, filtry absolutne, filtry kasetowe, filtry kieszeniowe oraz filtry HEPA) do central oraz inne elementy instalacji klimatyzacyjno-wentylacyjnej, jak również aparaty grzewcze i wentylacyjne w przedstawionych tu najczęściej zamawianych wersjach standardowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Aby zamówić centrale klimatyzacyjne lub produkty w niestandardowych wersjach należy skontaktować się z Działem sprzedaży. Tam otrzymacie Państwo pełną ofertę i pomoc w zakresie doboru urządzeń klimatyzacyjnych zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

W przypadku wątpliwości co do doboru zamawianego urządzenia proponujemy zasięgnięcie informacji pod nr telefonu: (058) 629-91-99 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkie oferowane w sklepie produkty posiadają gwarancje producenta i wykonane zostały zgodnie z naszymi katalogami i przedstawionymi tam parametrami i normami.