Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Centrale wentylacyjne podwieszane SPS-DUO

Podwieszane centrale wentylacyjne SPS-DUO. Typoszereg tych central składa się z 2 wielkości o wydatku nominalnym 2200 m3/h (SPS-DUO wlk. 1) i 3600 m3/h (SPS-DUO wlk. 2). Odzysk ciepła realizowany jest przez zespół dwóch wymienników obrotowych, zapewniających sprawność temperaturową do 82%. Prezentowane urządzenia są konstrukcjami bezszkieletowymi, z panelami o grubości 50 mm, co zapewnia należytą izolację termiczną i dźwiękową. Innowacyjna konstrukcja i zastosowanie wymienników obrotowych pozwoliło na znaczne zmniejszenie długości centrali (1880 mm). Odpowiednie wydatki zapewniają wentylatory osiowo promieniowe z napędem bezpośrednim.

Zadaniem konstruktorów firmy VBW Engineering jest nie tylko wprowadzanie nowych technologii i produktów, ale również ciągłe udoskonalanie wcześniejszych projektów. W wyniku tych działań, ciesząca się już bardzo dużym uznaniem specjalistów podwieszana centrala klimatyzacyjna SPS-DUO została dodatkowo wyposażona w system osłon przesuwanych. Powyższe rozwiązanie stanowi bardzo ważne ułatwienie obsługi centrali podwieszanej oraz dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo użytkownika. Te innowacje są  jednymi z wielu zastosowanych w tym produkcie, w całości opartym na najnowszych technologiach i unikalnych rozwiązaniach technicznych.

sps_duo_2010

SPS-DUO-przesuwane_oslony

Centrala klimatyzacyjna podwieszana SPS-DUO 2
Centrala wentylacyjna SPS-DUO 1 z systemem osłon przesuwanych