Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych Oddział Łódź i VBW Engineering - wymiana doświadczeń w zakresie stosowania normy współczynnika SFP w instalacjach z urządzeniami VBW Engineering

26.05.2009 w Łódzkim Domu Technika odbyło się spotkanie specjalistów branży HVAC współorganizowane przez Łódzki Oddział Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych oraz naszą firmę VBW Engineering. Spotkanie rozpoczął Prezes Łódzkiego PZITS Bronisław Hillebrand. Przedmiotem obrad były wprowadzone przez nas rozwiązania ekologiczne i ekonomiczne oraz ich zastosowanie w systemach klimatyzacji różnego typu pomieszczeń. Temat spotkania zgromadził szeroką grupę specjalistów z branży klimatyzacji, którzy pragnęli poznać rozwiązania technologiczne zgodne z normą współczynnika SFP na przykładzie obiektów z już pracującymi urządzeniami VBW. Zadaniem produkowanych przez nas central klimatyzacyjnych jest nie tylko zapewnienie optymalnego klimatu dla osób użytkujących dane pomieszczenie, ale też praca zgodna z europejskimi normami ekologicznymi. Kolejnym punktem sympozjum było przybliżenie zebranym gościom, naszych rozwiązań zapewniających wysoce ekonomiczną eksploatację produkowanych przez nas central klimatyzacyjnych. Dzięki temu spotkaniu mogliśmy odpowiedzieć na pytania nurtujące naszych gości, mogliśmy zaprezentować nasze certyfikaty poświadczające wysoką jakość produkcji, ale także pokazać z bliska pracę naszej centrali klimatyzacyjnej BS wyposażonej w pompę ciepła. Dzięki ścisłej współpracy z  Polskim Zrzeszeniem Inżynierów i Techników Sanitarnych w najbliższym czasie powinniśmy spotkać  się z Państwem na kolejnych spotkaniach branżowych w wielu miastach Polski.

 
sympozjum_lodz_1_mid
sympozjum_lodz_2_mid