Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Prezentacja SPS DUO na konferencji "Przyjazne Energie Pomorza"

W Gdańsku odbyła się druga Konferencja Naukowo-techniczna nt. "Energetyka w Województwie Pomorskim" z cyklu "Przyjazne Energie Pomorza"- pod patronatem marszałka województwa pomorskiego Jana Kozłowskiego. Organizator konferencji - Pomorska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT w Gdańsku - Komitet ds. Energetyki, połączył konferencję z wystawą urządzeń do produkcji energii oraz prezentacją firm współpracujących w procesie obniżania zużycia energii, takich jak VBW Engineering. Zaproszeni goście mieli okazję wysłuchać referatów autorytetów branży energetycznej takich jak np. prof. dr hab inż Ryszard Kozłowski (Politechnika Krakowska), prof. dr hab. inż. Andrzej Reński (Politechnika Gdańska), oraz zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami technologicznych, prototypami i przykładami gotowych produktów.


Nasza firma wspiera i aktywnie uczestniczy w przedsięwzięciu "Przyjazne Energie Pomorza". Przedstawiliśmy na konferencji większość naszych rozwiązań technologicznych w zakresie odzysku ciepła, a zebrani mogli zobaczyć ich praktyczne zastosowanie na przykładzie eksponowanej centrali wentylacyjnej SPS DUO o wydajności odzyskiwania ciepła nawet do 80 %!


To bardzo ważne i przyszłościowe zagadnienie, a my mamy nadzieję, że kolejne konferencje będą się cieszyć równie dużym zainteresowaniem.

konferencja_energetyki_1_sm
konferencja_energetyki_2_sm