Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Praca w VBW Engineering

 Wszystkie osoby zainteresowane pracą w naszej firmie prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego, które zostaną rozpatrzone przez Dział Kadr i wprowadzone do naszej bazy danych. Skontaktujemy się z wybranymi osobami i przedstawimy im ofertę współpracy. Nadesłane podania zostaną umieszczone w naszej bazie danych i będą uczestniczyć we wszystkich obecnych i przyszłych rekrutacjach pracowniczych.

Adres do wysłania podania i listu motywacyjnego:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub
VBW Engineering sp. z o.o.
81 - 571 Gdynia
ul. Chwaszczyńska 133 D

 

 

 

  

...... Wysyłając powyższe dane wyrażacie Państwo zgodę na udostępnianie swoich danych osobowych w bazie danych VBW Engineering sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni ul.Chwaszczyńska 133 D. VBW Engineering informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania. Wyrażacie też Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych w celach marketingowych przez VBW Engineering z siedzibą w Gdyni przy ul. Chwaszczyńskiej 133 D informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3, 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.