Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Praca w VBW Engineering

Wszystkie osoby zainteresowane pracą w naszej firmie prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego, które zostaną rozpatrzone przez Dział Kadr. Skontaktujemy się z wybranymi osobami i przedstawimy im ofertę współpracy.

Adres do wysłania podania i listu motywacyjnego:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub
VBW Engineering sp. z o.o.
81 - 571 Gdynia
ul. Chwaszczyńska 133 D
 
W treści CV prosimy o umieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez VBW Engineering Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni ul. Chwaszczyńska 133D w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.  

Ponadto, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez VBW Engineering Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni ul. Chwaszczyńska 133D moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
 
Administratorem danych jest VBW Engineering Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni ul. Chwaszczyńska 133D. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Informujemy, że nie jest Pani/Pan profilowana/profilowany. Pani/Pana dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.