Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Marketing Zaangażowany Społecznie

VBW Engineering to firma wrażliwa społecznie, dlatego angażujemy się w działania mające wpływ na jakość gdyńskiego życia społecznego, ze szczególnym ukierunkowaniem na rozwój dzieci i młodzieży uzdolnionej sportowo.

Od lat promujemy aktywnie marketing zaangażowany społecznie - działania marketingowe, które łączą interesy firmy z lokalną sytuacją społeczną. Jest to również forma reklamy, ale zamiast typowych działań typu billboardy, banery, spoty reklamowe, fundusze przeznaczone są na promowanie aktywności społecznej w Gdyni i okolicy, niosącej korzyści dla wielu stron.

Pod naszym patronatem i opieką znajdują się obecnie:

  • Młodzieżowy klub koszykówki GTK Gdynia
  • Historyczny jacht Miranda
  • Inicjatywy Yacht Klubu Gdynia
  • Gdyńskie Przeglądy Grafiki Sportowej

Oczywiście wydarzeń i organizacji ważnych społecznie, które potrzebują wsparcia lokalnych przedsiębiorstw jest dużo więcej. Sami wszystkim nie pomożemy, dlatego mamy nadzieję, że nasze dotychczasowe działania w zakresie marketingu zaangażowanego społecznie będą zaproszeniem dla innych, aby przyłączyli się do podobnych działań.VBW Engineering wraz z partnerami łączy sztukę ze sportem. 18 lipca 2009 roku, odbył się Gdyński Przegląd Grafiki o Tematyce Sportowej - "SPORT W GRAFICE" - GDYNIA 2009, którego jednym z organizatorów jest firma VBW Engineering. Celem Przeglądu jest próba popularyzacji wielu dyscyplin sportowych i ich wizerunku w różnych technikach graficznych. Profesjonalność tego Przeglądu gwarantują m.in. takie wybitne osobowości ze świata sztuki jak Prof. Janusz Akermann (Dziekan Wydziału Grafiki ASP w Gdańsku) i Prof. Bogumiła Pręgowska (Wydział Sztuk Pięknych UMK w Toruniu). Wszystkich zainteresowanych udziałem w Gdyńskim Przeglądzie Grafiki o tematyce sportowej - "SPORT W GRAFICE" - GDYNIA 2009 zapraszamy do zapoznania się z warunkami uczestnictwa na stronie www.grafika-sportowa.pl

 

logo_sport_w_grafice Firma VBW Engineering od początku swej działalności nie tylko poprzez swoje produkty propaguje zdrowy styl życia, ale również promuje uzdolnioną sportowo młodzież, pomagając jej w rozwoju kariery i urzeczywistnieniu związanych z tym marzeń.

strona_gtk_nowa


Jacht MIRANDA został przetransportowany na teren firmy VBW Engineering w Gdyni przy ul. Chwaszczyńskiej i wyeksponowany po pedantycznym odrestaurowaniu. W dniu 19 lipca 2002 r. została podpisana umowa pomiędzy VBW Engineering i Muzeum Miasta Gdyni o przechowaniu i opiece nad jachtem MIRANDA do dnia oddania do użytku nowego budynku Muzeum, w którym jacht MIRANDA będzie stanowił stałą ekspozycję.

 
miranda

 Mecenat Inicjatyw Yacht Klubu Polski. Zapraszamy do odwiedzenia strony YKP.

ykp_logo


 W wyniku podpisania umowy o obustronnej współpracy pomiędzy VBW i szkolnym kołem zainteresowań z Zespołu Szkół nr 2 w Kościerzynie, wspieramy działania młodych konstruktorów robotów MiniSUMO. Poniżej przybliżamy dotychczasowe osiągnięcia i plany zespołu:

Wrocław Robotic Arena 2010 - wyjście z grupy eliminacyjnej narodowych zawodów studenckich
Trójmiejski Turniej Robotów
- 2011 wyjście z grupy eliminacyjnej
- 2012 drugie miejsce
- 2013 wyjście z grupy eliminacyjnej    
- 2011 ćwierć finał
- 2012 wyjście z grupy eliminacyjnej
- 2013 wyjście z grupy eliminacyjnej      
Planowany udział w turniejach w roku 2014:
- Wojna Robotów miniSUMO - 7. starcie
- Trójmieski Turniej Robotów
- Robotic Arena

Działający pod egidą VBW zespół młodych konstruktorów robotów miniSUMO zajął 2 miejsce w Wojnie Robotów miniSUMO - 7 starcie organizowana przez Wydziały Inżynierii Mechanicznej oraz Telekomunikacji i Elektrotechniki Uniwersytetu Technologiczno - Przyrodniczego w Bydgoszczy. Robot o nazwie VBW znalazł się w finale zajmując 2 miejsce.