Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Marketing Zaangażowany Społecznie

VBW Engineering to firma wrażliwa społecznie, dlatego angażujemy się w działania mające wpływ na jakość gdyńskiego życia społecznego, ze szczególnym ukierunkowaniem na rozwój dzieci i młodzieży uzdolnionej sportowo.

Od lat promujemy aktywnie marketing zaangażowany społecznie - działania marketingowe, które łączą interesy firmy z lokalną sytuacją społeczną. Jest to również forma reklamy, ale zamiast typowych działań typu billboardy, banery, spoty reklamowe, fundusze przeznaczone są na promowanie aktywności społecznej w Gdyni i okolicy, niosącej korzyści dla wielu stron.

Pod naszym patronatem i opieką znajdują się obecnie:

  • Młodzieżowy klub koszykówki GTK Gdynia
  • Historyczny jacht Miranda
  • Inicjatywy Yacht Klubu Gdynia
  • Gdyńskie Przeglądy Grafiki Sportowej

Oczywiście wydarzeń i organizacji ważnych społecznie, które potrzebują wsparcia lokalnych przedsiębiorstw jest dużo więcej. Sami wszystkim nie pomożemy, dlatego mamy nadzieję, że nasze dotychczasowe działania w zakresie marketingu zaangażowanego społecznie będą zaproszeniem dla innych, aby przyłączyli się do podobnych działań.


Miło jest nam poinformować, że nasz zespół VBW z klubu JKM „RODA” Gdynia, uczestniczył w regatach w klasie Omega Standard. Zawody odbyły się w dniach 20-22 sierpnia, na akwenie zatoki puckiej oraz portu jachtowym Puck. Dziękujemy organizatorowi Polskiemu Związkowi Klasy Omega,
przybyłym gościom oraz wszystkim kibicom, którzy dzielnie wspierali nas przez całe zawody.

Dziękujemy za zdrową rywalizację oraz możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w warunkach sportowych.

 

#puck #vbw #regaty #klasaomega #sailing #otworzsiena #zawody #jkmroda #rywalizacja #sport #zatokapucka

Źródła zdjęć:

https://www.facebook.com/klasaomega/photos/pcb.4203822356378554/4203820273045429/

https://www.facebook.com/klasaomega