Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Solidna Firma 2009

W dniu 12.02.2010 w warszawskim Hotelu Intecontinental odbyła się uroczysta Gala Finałowa ósmej edycji Programu Gospodarczo-Konsumenckiego Solidna Firma. Okazję do tego spotkania stanowiło wręczenie specjalnych wyróżnień dla firm, które po raz kolejny otrzymały certyfikat. VBW Engineering znalazła się po raz piąty w gronie nagrodzonych firm i zasłużyła tym samym na uhonorowanie Złotym Certyfikatem Solidna Firma. Spośród nagrodzonych w całej historii programu, do tej pory tylko firm 140 otrzymało to zaszczytne wyróżnienie. Gala Finałowa stanowiła również doskonałą okazję do wymiany doświadczeń z innymi laureatami i nawiązania wzajemnej współpracy.

21.01.2010 podczas Gali Pomorza oraz Warmii i Mazur, w Sali Okrągłej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w Gdańsku wręczono certyfikaty 20 nagrodzonym firmom. Pozytywna  trzyetapowa weryfikacja dokonana przez ekspertów zaowocowała ponownym przyznaniem nagrody za terminowe regulowanie wszelkich zobowiązań, poszanowanie ekologii i praw konsumenta oraz za produkty najwyższej jakości. Program Gospodarczo-Konsumencki Solidna Firma, działający pod patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej i Marszałka Województwa Pomorskiego Jana Kozłowskiego to przedsięwzięcie powołane do życia w roku 2002. Jego celem jest tworzenie ruchu skupiającego przedsiębiorców, mających osiągnięcia na polu promowania zasad uczciwości i odpowiedzialności, jak również rozwoju rodzimego regionu. Dzięki programowi powstała baza godnych zaufania przedsiębiorstw. Są to zarówno firmy małe, jak i duże, działające na całym świecie oraz funkcjonujące wyłącznie w jednym regionie.

solidna_firma_4_s
1_small 2_small 3_small zloty_certyfikat_s
Gala Finałowa ósmej edycji Programu Gospodarczo-Konsumenckiego Solidna Firma Złoty Certyfikat Solidna Firma 2009
solidna_firma_3_s solidna_firma_1_s  solidna_firma_2_s solidna_firma_5_s
Gali Pomorza oraz Warmii i Mazur List gratulacyjny Marszałka Województwa Pomorskiego