Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rozwiązania technologiczne, inspirowane samą naturą.

Wentylatory ZAbluefin

 .

 

 

Błękitna stal: bioniczna, pofalowana, ekstremalnie wydajna, super cicha.
ZAbluefin zyskuje więcej dzięki wzorowaniu się na tym co istnieje i doskonale działa już w samej naturze. Płetwa humbuka i jej wypukłości (gruzełki) na przedniej krawędzi, doskonale sprawdzają się w ekstremalnych warunkach i zyskują więcej na optymalnym przepływie. Również np. kontur tylnej płetwy walenia o kształcie litery V, po technicznym wdrożeniu w ZAbluefin zmniejsza zjawisko odrywania się strumienia przy tarczy przedniej i tylnej. Umożliwia to zastosowania wentylatora przy różnych wymogach ciśnieniowych. Wszystkie te rozwiązania stosujemy w naszych centralach OKEANOS, by zyskać jak największą efektywność i skuteczności działania.

 1. a) OSUSZANIE – możliwość pracy => zima + lato.
  b) profil bezmostkowy TB1(M) + pianka PE2 osłony.
  c) izolacja 63mm (U=0,5W/m2K => T1; dla iz 50mm U=0,64W/m2K => T2).
  d) poszycie wewnętrzne – powłoka malarska poliestrowa (sufit + ściany boczne => 0,7mm (huta); podłoga do szer 1885mm => 1mm (huta) / powyżej 1885mm 1,5mm (malarnia).
  e) kategoria korozyjności C4/C4 (również baseny solankowe).
  f) wysokosprawny wymiennik heksagonalny – sprawność 88,4% (dochodzi do 93%). Skuteczne oddzielenie od siebie strumieni powietrza nawiewanego i wywiewanego (przecieki mniej niż 0,5% przy ciśnieniu 400Pa).
  g) rewersyjna pompa ciepła – grzanie/osuszanie ZIMA; chłodzenie/osuszanie LATO.
  h) agregat – sprężarka inwerterowa BLDC => płynna regulacja wydajności / najwyższy poziom efektywności.
  i) filtracja – filtry panelowe ramka z tworzywa (możliwe klasy: F5(ePM10 – 75%); F7(ePM1 – 55%); F9(ePM1 – 80%); PN-EN ISO16890.
  j) urządzenie Plug&Play => przewody pochowane w osłonach i profilach.