Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szybkie i łatwe projektowanie z nową aplikacją Revit dla VBW Engineering.

Revit to popularne narzędzie dla projektantów. Możliwość generowania plików *rfa dostępna jest już i dla central klimatyzacyjno-wentylacyjnych VBW Engineering. To ułatwienie fazy projektowania dzięki tworzeniu planów, przekrojów, elewacji, detali, wizualizacji oraz – szalenie przydatna funkcja – dzięki automatycznemu zestawianiu wszystkich niezbędnych elementów dokumentacji projektu budowlanego.

Rozbudowana opcja programu doborowego o możliwość tworzenia plików *rfa, poza standardowymi funkcjami programu, pozwala również na uzyskanie zestawienia potrzebnych danych specjalistycznych - zapotrzebowania na energię elektryczną, paliwo gazowe czy wymiary strefy serwisowej i remontowej. Czas tworzenia pliku to maksymalnie kilka minut. System jest w stanie przetworzyć niestandardową konfigurację central Custom Made.