Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Unia Europejska

 belka ue

 VBW Engineering Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Automatyzacja procesów doborowych w VBW Engineering Sp. z o.o."

Celem projektu jest wzmocnienie konkurencyjnej pozycji firmy poprzez wdrożenie nowatorskiego rozwiązania w zakresie informatycznych systemów doborowych.

Koszt kwalifikowalny: 250.000 zł
Dofinansowanie: 112.250 zł

 

 

 

belka ue

 

VBW Engineering Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Wprowadzenie innowacyjnej usługi serwisu zdalnego central wentylacyjnych
przez VBW Engineering Sp. z o.o.”.

Celem projektu jest podniesienie konkurencyjności i proeksportowe ukierunkowanie przedsiębiorstwa poprzez wprowadzenie nowej usługi serwisu zdalnego central wentylacyjnych.

Dofinansowanie: 289 784,00 PLN

 

 

 

 

belka ue

 

VBW ENGINEERING Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Wdrożenie do produkcji osuszaczy powietrza w konstrukcji bezszkieletowej”.

Celem projektu jest wzrost konkurencyjności poprzez wdrożenie do produkcji wyników własnych prac B+R, a także wzmocnienie proeksportowego ukierunkowania.

Koszt kwalifikowalny: 1 955 000,00 PLN

Dofinansowanie: 780 045,00 PLN