Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Brovafarma - nowy obiekt z centralami VBW Engineering

«Brovafarma» to jeden z kluczowych ukraińskich producentów preparatów dla zwierząt. Działając na rynku od 1992 roku, przedsiębiorstwo zdobyło reputację bardzo solidnego dostawcy środków weterynaryjnych najwyższej jakości.  W ofercie firmy znajduje się blisko 130 różnych preparatów chemicznych własnej produkcji: przeciwzapalnych, antybakteryjnych, witaminowo-mineralnych, dezynfekujących. Możliwości firmy pozwalają na produkcję preparatów w pełni zgodną ze standardami GMP (Good Manufacturing Practice).

W ostatnim czasie oddano do eksploatacji nowy kompleks produkcyjno-magazynowy o łącznej powierzchni 3000 m2. Wyposażono go w urządzenia czołowych światowych producentów, w tym w centrale klimatyzacyjne produkowane przez VBW Engineering. W związku z rozbudową i modernizacją linii produkcyjnej stale wzrastają potrzeby zapewnienia wysokowydajnej i bezawaryjnej wentylacji obiektu. Dlatego też w ciągu czterech lat dokonaliśmy czterech dostaw obejmujących centrale sekcyjne BS i centrale podwieszane SPS o łącznym wydatku  60 000 m3/h.

Z przyjemnością obserwujemy stały rozwój przedsiębiorstwa i gotowi jesteśmy na dalszy udział w tak interesujących projektach. browarfarm1