Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Centrale VBW Engineering w siedzibie wydawnictwa «Ukrpol»

Wydawnictwo UKRPOL od dnia rozpoczęcia działalności w 1995 roku dba o najwyższą  jakość produkcji i krótkie terminy realizacji. Obecnie firma wiedzie prym pośród przedsiębiorstw poligraficznych na terenie Ukrainy, co potwierdzono wieloma certyfikatami i nagrodami.  Przedsiębiorstwo nagrodzono tytułem "Lidera Branży", "Firma Roku" i "Eksporter Roku". W narodowym zestawieniu najlepszych firm poligraficznych zajmuje bardzo wysokie - trzecie miejsce.  W 2011 roku UKRPOL został oficjalnym partnerem Ukraińskiej Akademii Druku.  Firma odgrywa bardzo ważną rolę w procesach ekonomicznych kraju - co roku uczestniczy w społecznych, edukacyjnych, dobroczynnych i innych projektach. Przedsiębiorstwo znajduje się w Okręgu Lwowskim na obszarze o powierzchni 15 000 m2.

Strategia przedsiębiorstwa ukierunkowana jest na zwiększenie produkcji i stałe poszerzanie asortymentu.  Priorytetem UKPOL-u jest dbałość  o maksymalne zadowolenie kontrahentów zamawiających poligrafię najwyższej  jakości.  Wszystko to można osiągnąć dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii na każdym etapie produkcji.  Dlatego na wyposażeniu przedsiębiorstwa są najlepsze urządzenia wybranych firm z całego świata, w tym centrale klimatyzacyjne VBW Engineering, które odpowiadają za odpowiednie warunki klimatyczne w pomieszczeniach produkcyjnych. Do hal produkcyjnych UKRPOL-u, tylko w pierwszym półroczu tego roku dostarczyliśmy 4 centrale klimatyzacyjne dachowe  BD-7-BIS o łącznej wydajności 104 000 m3/h oraz aparaty grzewczo-wentylacyjne SWO.

ukrpol