Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy obiekt z centralami VBW Engineering w Batumi

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, firma MAF Carrefour Georgia planuje dalszy rozwój sieci Carrefour w Gruzji. W ramach tych działań otwarto kolejny hipermarket w mieście Batumi. Na powierzchni około 2500 m2 przygotowano dla klientów bardzo szeroką ofertę ponad 15 000 produktów żywnościowych i towarów domowego użytku. Inwestycja ta pozwoliła również na stworzenie 150 nowych miejsc pracy. Obiekt powstał zgodnie z międzynarodowymi standardami firmy Carrefour. Projekt wykonany przez wiodących architektów z Dubaju, przewidywał wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań mających na celu jak najbardziej ekonomiczną eksploatację budynku. W przypadku central klimatyzacyjnych, projekt dla przykładu przewidywał zastosowanie specjalnej rurki ciepła z funkcją "precooling".

Z przyjemnością informujemy, że tak wymagające założenia projektu wypełniło 5 central klimatyzacyjnych wyprodukowanych VBW Engineering i jest to już kolejny obiekt sieci Carrefour w Gruzji. Dalsze inwestycje przewidują budowę następnych supermarketów w Tibilisi (gdzie funkcjonuje już 6 takich sklepów) i w innych miastach. Dla tych wszystkich projektów, firma VBW Engineering proponować będzie ofertę spełniającą wszelkie światowe wymagania technologiczne stawiane najnowocześniejszym urządzeniom do klimatyzacji pomieszczeń.

 carrefour tbilisi 3