Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Orły Polskiego Budownictwa 2017

   19 maja 2017 roku, pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa odbyła się gala Ogólnopolskiego Konkursu Budowlanego - Orły Budownictwa. Organizatorem plebiscytu jest Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców. Zadaniem Federacji jest reprezentowanie interesów pracodawców oraz budowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorców. Działania te mają na celu stworzenie jak najlepszych warunków dla rozwoju biznesu oraz promowanie polskich działań gospodarczych.

   Tegoroczna, jubileuszowa - dziesiąta edycja plebiscytu zaowocowała dla nas niezwykle ważnym wyróżnieniem: nagrodą za Innowacyjność i nowoczesne technologie w budownictwie. To prestiżowe wyróżnienie jest doskonałym potwierdzeniem działań firmy polegających na ciągłym udoskonalaniu stosowanych technologii oraz dążeniu do stworzenia oferty spełniającej najwyższe wymagania szerokiego grona odbiorców central klimatyzacyjnych. Organizatorzy plebiscytu oceniali nie tylko wysoki poziom technologiczny produkowanych urządzeń, ale także ich pełną zgodność z europejskimi normami ekologicznymi i wymaganiami ekonomicznymi współczesnego rynku. Bardzo dziękujemy za przyznany tytuł i zapewniamy, że jest on dla nas motywacją do dalszych działań mających na celu udoskonalenia naszych produktów.orly budownictwa logo

orly polskiego budownictwa orly pol bud stat s