Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sympozjum VBW Engineering we Lwowie

   10 lutego 2017 roku w malowniczych przedmieściach Lwowa odbyło się sympozjum techniczne z udziałem reprezentantów VBW Engineering i przedstawicieli wiodących firm projektowo-instalacyjnych z regionu Zachodniej Ukrainy.

   Głównym tematem sympozjum były najnowsze rozwiązania technologiczne VBW Engineering w dziedzinie klimatyzacji i wentylacji, pośród których szczególną uwagę poświęcono urządzeniom w wykonaniu specjalnym przeznaczonym do obsługi pomieszczeń kuchennych, kompaktowym centralom podwieszanym o wydajności od 300 m3/h oraz modułom Multi Heat Recovery o wysokim współczynniku rekuperacji. Podczas spotkania omówiliśmy również najciekawsze projekty z wykorzystaniem central klimatyzacyjnych VBW Engineering w Północnej Afryce, Ukrainie, Litwie, Łotwie, Estonii oraz na Dalekim Wschodzie.

   Serdecznie dziękujemy naszym gościom za udział w spotkaniu i zainteresowanie naszą ofertą.4