Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sympozjum techniczne w Lapocie (Gruzja)

W dniach 17-18 grudnia 2015 w kurorcie Lapota przedstawiciele VBW Engineering poprowadzili sympozjum naukowo-techniczne dla gruzińskich specjalistów z branży klimatyzacji. Tematem wykładów były najnowsze rozwiązania technologiczne stosowane przez VBW Engineering w produkcji central klimatyzacyjnych. Szczególne zainteresowanie wzbudziły nasze niestandardowe rozwiązania technologiczne zapewniające doskonałe warunki na obiektach, które poprzez wyjątkowe wymagania nie mogły zostać wyposażone w ogólnie dostępne na branżowym rynku centrale klimatyzacyjne.
Zaproszonym przedstawiono też przegląd oddanych do użytku w ostatnim czasie obiektów z centralami klimatyzacyjnymi wyprodukowanymi przez VBW Engineering. Naszych gości zaskoczył ogrom inwestycji, w których dbamy o komfortowy klimat oraz zastosowane tam innowacyjne rozwiązania technologiczne, które doskonale sprawdzają się w strefach klimatycznych od Afryki poprzez Azję do dalekiej północy Europy. Wszystkim naszym gościom bardzo dziękujemy za okazane zainteresowanie i zaczynamy przygotowania do kolejnego spotkania!lapota 1