Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Urządzenia VBW Engineering na kolejnych obiektach w Mongolii

   Kolejnym z państw, w którym uznaniem cieszą się nasze centrale klimatyzacyjne jest Mongolia. Odbiorcy w tym kraju zwracają uwagę nie tylko na ekonomiczność użytkowania, ale też na ich dostosowanie do bardzo specyficznego klimatu. Wcześniej przybliżaliśmy Państwu wyjątkowo ciekawy pod względem wymagań dla systemu klimatyzacji Hotel Soyol SPA, gdzie zapewnienie odpowiedniego klimatu powierzono naszych central basenowych OKEANOS oraz central BS z odzyskiem ciepła.

   Kolejnym obiektem, o którym należy wspomnieć z uwagi na wysoką funkcjonalność, oraz wysoce specjalistyczne systemy zarządzania budynkiem jest hotel Sheraton w Ułan Bator. Także tu nasze urządzenie dba o komfort użytkowników zarówno w pomieszczeniach restauracyjnych, noclegowych, czy przeznaczonych dla szerokiego wachlarza usług rekreacyjnych.

   W ostatnich tygodniach przeprowadziliśmy także kolejne szkolenie naszych doradców technicznych operujących na terenie Mongolii. Dzięki temu możemy wymieniać się doświadczeniami i reagować na potrzeby rynku i tendencje panujące wśród odbiorców urządzeń do klimatyzacji i wentylacji. W najbliższym czasie będziemy przedstawiać Państwu kolejne nasze działania na tym terenie.Hotel Sheraton