Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wrocław - kolejny biurowiec na liście referencyjnej VBW Engineering

  Środowisko wrocławskiego biznesu wzbogaciło się o następny ośrodek - Centrum Komercyjne „Długosza Business Park” w północno-wschodniej części Wrocławia, przy ul. Długosza 60. Jest to trzypiętrowy budynek biurowy z parkingiem podziemnym. Większość powierzchni stanowią przestrzenie otwarte z zapleczami socjalnymi oraz lokale handlowe i usługowe. Łączna powierzchnia użytkowa biurowca wynosi około 4 800 m2.

  Aby w sposób optymalny i ekonomiczny realizować potrzeby najemców, zarówno w zakresie standardowym, jak i specjalistycznych programów funkcjonalnych, biurowiec został wykonany w konstrukcji żelbetowej o rozpiętości siatki słupów zapewniających możliwość szybkiej adaptacji do różnorodnych, zmieniających się potrzeb Klientów. Zaprojektowane rozwiązania funkcjonalne zapewniają możliwość elastycznej aranżacji przestrzeni oraz optymalne doświetlenie pomieszczeń światłem dziennym. Taki projekt stanowił zapewne wyzwanie dla instalacji, ale ponieważ postawiono na komfort i nowoczesne rozwiązania, również zastosowane centrale klimatyzacyjne dostosowały się do obowiązującego poziomu. VBW Engineering dostarczyła urządzenia dla potrzeb Centrum Komercyjnego i z satysfakcją umieszcza ten obiekt na liście referencyjnej swoich produktów.dlugosza bussines park1