Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

EastPoint Shopping & Entertainment Center – nasza najnowsza realizacja zagraniczna

Stolica Gruzji Tibilisi, to obszar aktywnej działalności naszej firmy i lokalnych partnerów. Przedmieścia prężnie rozwijającego się miasta, to idealne miejsce dla wielkopowierzchniowych sklepów oraz galerii handlowo-usługowych. Szeroki wachlarz usług od gastronomii po rzemiosło, to tylko jedne z wielu działalności planowanych na terenie powstającego kompleksu handlowego EastPoint Shopping & Entertainment Center. Przede wszystkim na odwiedzających czekać tu będą wyspecjalizowane hipermarkety z żywnością, odzieżą dla dorosłych i dzieci, elektroniką oraz z artykułami budowlanymi i dla majsterkowiczów. Oprócz zakupów, odwiedzający będą mogli tam spędzić czas w wykwintnych restauracjach serwujących dania z wielu stron świata. Jak sama nazwa wskazuje, EastPoint Shopping & Entertainment Center to także lokale rozrywkowe oraz nowoczesne multipleksy kinowe wyposażone w najnowocześniejszą aparaturę audio-video.

 Przedmieścia prężnie rozwijającego się miasta, to idealne miejsce dla wielkopowierzchniowych sklepów oraz galerii handlowo-usługowych. Szeroki wachlarz usług od gastronomii po rzemiosło, to tylko jedne z wielu działalności planowanych na terenie powstającego kompleksu handlowego EastPoint Shopping & Entertainment Center. Przede wszystkim na odwiedzających czekać tu będą wyspecjalizowane hipermarkety z żywnością, odzieżą dla dorosłych i dzieci, elektroniką oraz z artykułami budowlanymi i dla majsterkowiczów. Oprócz zakupów, odwiedzający będą mogli tam spędzić czas w wykwintnych restauracjach serwujących dania z wielu stron świata. Jak sama nazwa wskazuje, EastPoint Shopping & Entertainment Center to także lokale rozrywkowe oraz nowoczesne multipleksy kinowe wyposażone w najnowocześniejszą aparaturę audio-video.

Dla VBW Engineering niezwykle ważnym jest to, że zapewnienie komfortowego klimatu powierzono na tym obiekcie naszym centralom klimatyzacyjnym sekcyjnym BS oraz dachowym BD. Wszystkie one wyposażone zostały w nasz najnowszy system sterowania Foxtrot. Pozwoli to nie tylko na dobranie optymalnych parametrów temperatury i wilgotności powietrza, ale umożliwia także kontrolę całego obiektu od systemów alarmowych, poprzez zabezpieczenia przeciwpożarowe, oświetlenie, sterowanie urządzeń audio-video, otwierania okien i żaluzji, do kontroli dostępu do budynku. Tak złożony system zarządzania dla inteligentnego budynku pozwala znacząco ograniczyć koszty utrzymania oraz ułatwia prace personelu technicznego. Aby odpowiednio przygotować obiekt do pełnego działania już teraz nasi pracownicy prowadzą szkolenia i konsultacje tematyczne, które przybliżą obsłudze technicznej obiektu wszystkie możliwości naszego systemu klimatyzacji i zarządzającego nim systemu Foxtrot. Z niecierpliwością oczekujemy oficjalnego otwarcia tego niezwykle ciekawego obiektu.east point 1

 

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji obiektu >>>