Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szklarska Poręba w klimatycznej ciszy, czyli HOTEL & SOUND Bossa Nova z urządzeniami VBW Engineering

   HOTEL & SOUND Bossa Nova to zabytkowy obiekt z początku XX wieku. Ale nawet kameralne wnętrza ze stuletnimi historiami i widokiem gór za oknami, nie stanowią przecież atrakcji w hotelowej bogatej ofercie Szklarskiej Poręby. Zatem co stanowi o odmienności tego hotelu?

   Budynek, po niedawnym odrestaurowaniu zachował niepowtarzalny styl architektury międzywojennej z elementami secesji. Jednocześnie przy wymianie stropów zastosowano specjalne, dedykowane komfortowi akustycznemu technologie. Wentylacja w pokojach jest higrosterowana, z wentylatorami umieszczonymi w przestrzeni pod dachem. W stropie, podłodze i ścianach sali Hi-Fi zastosowano specjalistyczne materiały ograniczające rozprzestrzenianie się hałasu. Jednocześnie zadbano o zachowanie walorów sali odsłuchowe, zapewniających komfort akustyczny.

   Połączenie wysokiej jakości materiałów i zastosowanych rozwiązań zapewnia komfort akustyczny w całym hotelu. Dzięki temu sala HiFi do słuchania muzyki oraz kino 7+1 ze stałym ekranem 3x2 m stanowi atrakcyjne uzupełnienie oferty hotelu dla gości.W kolejnym obiekcie w Szklarskiej Porębie - Hotelu Kryształ Conference & Spa – gdzie obok sąsiedztwa tras narciarskich oraz szlaków pieszych i rowerowych, gamy wygodnych pokoi noclegowych, gospodarze oferują swoim gościom centrum wellness & spa. Po całodziennej wycieczce można zregenerować siły na basenie, w saunie, jacuzzi, pokoju ciszy lub korzystając z zabiegów w gabinetach spa. Hotelowa oferta jest bardzo zróżnicowana.

  Hotel to niełatwy obiekt dla projektanta systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych. Różnorodność przeznaczeń pomieszczeń, przy jednoczesnej wyjątkowej dbałości o zachowanie komfortu stanowią wyzwanie. Z pełną gotowością współpracujemy w takich sytuacjach z autorami projektu, oferując całą gamę naszych urządzeń i rozwiązań. Efektem tej współpracy mogą być tak udane obiekty, jak Hotel & Sound bossa nova i Hotel Kryształ Conference & Spa w Szklarskiej Porębie.bossa nova 1