Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aquatherm 2014 - VBW Engineering na wystawie w Tbilisi

   W dniach 24-27 września 2014 uczestniczyliśmy w kolejnych targach branżowych. Tym razem nasze urządzenia VBW Engineering można było obejrzeć na międzynarodowej wystawie AquaTherm 2014 w stolicy Gruzji Tbilisi. Prężne działania naszej firmy spowodowały, iż produkty VBW silnie ugruntowują swoją pozycję na tym bardzo wymagającym i stale rozwijającym się rynku jakim jest terytorium Gruzji. W trakcie wystawy mieliśmy sposobność do wymiany doświadczeń podczas zorganizowanego sympozjum technicznego, które poprowadzili przedstawiciele VBW Engineering. Odwiedzający nas fachowcy i osoby związane z branżą klimatyzacji i wentylacji podejmowali tematy wprowadzania naszych najnowszych technologii i naszej dalszej ekspansji rynkowej znając doskonale ofertę firmy.

   Duże zainteresowanie wzbudziła zaprezentowana centrala klimatyzacyjna BO-VESTA, której pracę oraz wysoką jakość wykonania można było zobaczyć na stoisku firmowym naszego gruzińskiego dystrybutora. Olbrzymie zainteresowanie naszą ofertę było dla nas rzeczą niezwykle miłą oraz motywującą do dalszego rozwoju działań na terytorium Gruzji. Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które odwiedziły nas podczas tegorocznej wystawy!tibilisi 4