Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Centrale VBW Engineering w Hali Łuczniczka i Artego Arenie

   Bydgoska Hala Widowiskowo-Sportowa Łuczniczka zyskała nowe sąsiedztwo. Do dotychczasowego kompleksu sportowego dołączyła nowa hala Artego Arena. Hale połączone są ze sobą podziemnym przejściem, a całością opiekuje się Zarząd hali Łuczniczka. Na co dzień Artego Arena będzie miejscem rozgrywek i treningów bydgoskich zespołów koszykarskich. Hala dysponuje miejscami siedzącymi dla 1479 widzów. W obiekcie zastosowano specjalne rozwiązania ułatwiające dostęp dla osób niepełnosprawnych. Projekt uwzględnił też osiągnięcie doskonałych właściwości akustycznych hali. Dla sportowców zapewniono też bardzo bogate zaplecze m.in. pokoje trenerskie, sauny, gabinety odnowy biologicznej.luczniczka3

   Aby rozgrywki w nowej hali przebiegały w tak komfortowym klimacie, jak w hali Łuczniczka, tutaj również powierzono to zadanie centralom klimatyzacyjnym VBW Engineering. Jest to kolejny duży obiekt widowiskowo, którego wysokie wymagania akustyczne, są doskonale wypełniane przez nasze urządzenia, a wysoce wydajny system pozwala na obróbkę powietrza w pomieszczeniach o bardzo dużej kubaturze.