Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najnowsze realizacje zagraniczne - Hotel "Republika" i Golf Stream

.

Jedną z ostatnich realizacji VBW Engineering jest znajdujący się w Erewaniu, stolicy Armenii hotel "Republika". To już kolejna dostawa na terenie tego państwa. Na wspomnianym obiekcie zainstalowano dachowe i podwieszane centrale klimatyzacyjne zaprojektowane przez naszych konstruktorów, aby je dostosować do specjalnych wymagań związanych ze specyfiką obiektu i wyjątkowym mikroklimatem Erewania.golf stream 2

.

   
  Drugim bardzo ciekawym obiektem spośród naszych ostatnich realizacji zagranicznych jest klub golfowy GOLF STREAM, znajdujący się w Kijowie. Na ukraińskim rynku nasze centrale są doskonale znane i dbają o klimat w wielu obiektach o najróżniejszej specyfice.  Także tu nasze centrale podwieszane dbają o odpowiednią jakość powietrza w pomieszczeniach klubu. Ośrodek oferuje odwiedzającym komfortowe warunki do wypoczynku, ćwiczeń na symulatorach oraz do spotkań towarzyskich. Miło nam poinformować, że komfort powietrzny tego obiektu jest – wg użytkowników – na najwyższym poziomie.