Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

serwis helikopterKażde urządzenie wymaga doglądania, konserwowania i dbałości. Dzięki zorganizowanej sieci serwisowej i umowom serwisowym jesteśmy w stanie zapobiec, lub szybko usunąć pojawiające się problemy. Sprawny i fachowy serwis oraz systematyczne przeprowadzanie konserwacji, które oferuje nasza Firma jest podstawą dla zapewnienia bezawaryjnego funkcjonowania urządzeń. Autoryzowane odziały serwisu z terenu całego kraju doradzą, przeszkolą oraz dokonają niezbędnych regulacji parametrów pracy urządzeń. Dla naszych kontrahentów świadczymy takie usługi jak:

 

- demontaż urządzeń VBW Engineering na wskazanym obiekcie

- montaż urządzeń VBW Enginnering na wskazanym obiekcie

- montaż okablowania urządzeń klimatyzacyjnych

- uruchomienie urządzeń VBW Engineering na obiekcie - w tym montaż systemów chłodnictwa oraz palników gazowych

- przeglądy serwisowe wraz z prowadzeniem harmonogramu terminowych przeglądów na podstawie umów serwisowych, dzięki czemu klient może uzyskać nawet 5 lat gwarancji na urządzenie!!!!

- szkolenie kadry technicznej obiektu z zakresu obsługi urządzeń produkcji VBW

 

 

weblink Świadczymy również specjalistyczne usługi serwisowe poza granicami kraju. 

W celu zasięgnięcia szerszych informacji prosimy o <<< kontakt >>>

 

CENTRALNY SERWIS VBW ENGINEERING

tel: +48 (58) 58 629-91-99 wew. 170, 171, 172, 173

fax:+48 (58) 58 629-90-02
 e-mail : serwis@vbw.pl

Serwis VBW Engineering

Każde urządzenie wymaga doglądania, konserwowania i dbałości. Dzięki zorganizowanej sieci serwisowej i umowom serwisowym jesteśmy w stanie zapobiec, lub szybko usunąć pojawiające się problemy.

Sprawny i fachowy serwis oraz systematyczne przeprowadzanie konserwacji, które oferuje nasza Firma jest podstawą dla zapewnienia bezawaryjnego funkcjonowania urządzeń. Autoryzowane odziały serwisu z terenu całego

kraju doradza, przeszkolą oraz dokonają niezbędnych regulacji parametrów pracy urządzeń.

Gwarancja fabryczna obejmująca urządzenia VBW Engineering udzielana jest w następujących opcjach terminowych:

  a) 24 miesiące od daty sprzedażyw przypadku, gdy montaż oraz uruchomienie urządzeń jest wykonywane bez udziału Gwaranta, pod warunkiem: 

        - przeprowadzania przeglądów serwisowych, w okresach nie dłuższych niż 6 miesięcy zgodnie ze sztuką co powinno zostać potwierdzone w Karcie Obsługi Urządzenia;

 b) 36 miesięcy od daty sprzedaży w przypadku, gdy montaż oraz uruchomienie urządzeń jest wykonywane bez udziału Gwaranta, pod warunkiem:

        - przeprowadzania przeglądów serwisowych, w okresach nie dłuższych niż 6 miesięcy zgodnie ze sztuką co powinno zostać potwierdzone w Karcie Obsługi Urządzenia;

        - wyłączne prawo do wykonywania przeglądów w tym okresie ma VBW Engineering sp. z o.o. lub Autoryzowany Serwis posiadający aktualny Certyfikat Gwaranta.

 c) 48 miesięcy od daty uruchomienia, ale nie dłużej niż 54 miesiące od daty sprzedażypod warunkiem podpisania przez Nabywcę lub Użytkownika umowy serwisowej z Gwarantem oraz zlecaniu Gwarantowi

        dokonywania następujących odpłatnych czynności:

      - okresowe przeglądy ( udokumentowane w okresach nie dłuższych niż 6 miesięcy przez okres pierwszych 3 lat i nie dłuższych niż 4 miesiące przez pozostały okres gwarancji)

      - szkolenie osoby odpowiedzialnej za obsługę urządzeń na obiekcie;

 d) 60 miesiący od daty uruchomienia , ale nie dłużej niż 66 miesięcy od daty sprzedaży pod warunkiem podpisania przez Nabywcę lub Użytkownika umowy serwisowej z Gwarantem oraz zlecaniu Gwarantowi

       dokonywania następujących odpłatnych czynności:

      - uruchomienie urządzeń;

      - okresowe przeglądy ( udokumentowane w okresach nie dłuższych niż 6 miesięcy przez okres pierwszych 3 lat i nie dłuższych niż 4 miesiące przez pozostały okres gwarancji);

      - szkolenie osoby odpowiedzialnej za obsługę urządzeń na obiekcie;

 

CENTRALNY SERWIS

tel: +48 (58) 58 629-91-99 wew. 170, 171, 172, 173

fax:+48 (58) 58 629-90-02
 

e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W celu usprawnienia kontaktu z Działem Serwisu VBW Engineering zapraszamy również do pobrania Karty Zgłoszenia Awarii, wypełnienia jej i przesłania na adres: serwis@vbw.pl .

przycisk pobierz

 

przycisk pobierz

WORD   PDF
Administratorem danych jest VBW Engineering Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni ul. Chwaszczyńska 133D. Dane zbierane są dla potrzeb przyjęcia zgłoszenia, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłej komunikacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.
Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do zakończenia procesu będącego tematem zgłoszenia.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Informujemy, że nie jest Pani/Pan profilowana/profilowany. Pani/Pana dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.