Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sympozjum VBW Engineering w Odessie i Dniepropietrowsku

Potencjał rynku ukraińskiego stanowi w ostatniej dekadzie o dużej atrakcyjności naszego wschodniego sąsiada. Wieloletnie już działania naszej firmy na Ukrainie wpłynęły na silne ugruntowanie pozycji wyrobów VBW. Centrale klimatyzacyjne cieszą się dużym zainteresowaniem inwestorów nad Dnieprem. Możemy się tu poszczycić wieloma bardzo interesującymi realizacjami. Dostarczaliśmy nasze urządzenia zarówno dla przemysłu, szpitali, laboratoriów, obiektów użyteczności państwowej, jak i do basenów i innych wielkogabarytowych ośrodków sportowo-rozrywkowych.

Dla utrwalenia marki firmy, VBW gościło ostatnio w dwóch najbardziej znaczących miastach Ukrainy – Odessie i Dniepropietrowsku. 07 października 2013 roku w Odessie zorganizowaliśmy sympozjum dla reprezentantów branży klimatyzacji i wentylacji, a już dzień później podobne spotkanie miało miejsce w Dniepropietrowsku. Gościom przedstawiliśmy plany rozwoju firmy, a także omówiliśmy najnowsze technologie, które zostały wprowadzone w ostatnim czasie oraz te, które przejdą do fazy realizacji w najbliższych miesiącach. Dzięki spotkaniu mogliśmy też omówić prognozy inwestycyjne rynku ukraińskiego oraz podjąć niezwykle ciekawą dyskusję z przybyłymi specjalistami na temat ich oczekiwań względem nowoczesnych systemów klimatyzacji i wentylacji pomieszczeń. Pragniemy podziękować wszystkim przybyłym gościom za uznanie naszych produktów interesującymi oraz za poświęcony czas. Zapraszamy na nasze kolejne spotkania!

 
odessa 1