Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sympozjum techniczne w Rydze i nowy obiekt Ziemel Blazma

      18 czerwca 2013 w Rydze, przy udziale Łotewskiego Biura Techniczno-Handlowego VBW Engineering odbyło się nasze kolejne sympozjum techniczne. Swoją obecnością zaszczycili nas specjaliści z branży klimatyzacji i wentylacji z krajów nadbałtyckich. Spotkanie rozpoczęliśmy od prezentacji firmy, podczas której zaprezentowaliśmy nasze najnowsze centrale klimatyzacyjne. Gości zainteresowały szczególnie autorskie rozwiązania technologiczne stosowane w produktach, a związane z odzyskiem ciepła i chłodu.

     Przedstawiliśmy w trakcie spotkania najciekawsze realizacje z ostatnich lat zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Z przyjemnością mogliśmy też poinformować naszych gości, że sympozjum odbywa się właśnie w jednym z obiektów, ostatnio zrealizowanych przez VBW na terenie Łotwy - wyjątkowym projekcie architektonicznym: pięknym Domu Kultury Ziemel Blazma. O komfort użytkowników tego pięknego obiektu troszczy się 8 central klimatyzacyjnych: BS1, BS2, BS3, BS4, BS5 oraz BS MINI o łącznym wydatku 43 090 m3/h. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania i już zapraszamy na nasze kolejne sympozja techniczne.

.ziemel blazma 1ziemel blazma 1