Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Centrum ARENA - nowa realizacja VBW Engineering w Republice Ałtaju

Na terenie Federacji Rosyjskiej centrale klimatyzacyjne produkcji VBW Engineering już od wielu lat zajmują ugruntowaną pozycję urządzeń doskonale dbających o komfort swoich użytkowników. Dzięki temu są one wyjątkowo chętnie wybierane przez inwestorów budujących nowe budynki użyteczności publicznej. Przykładem są liczne szkoły, muzea, szpitale, a także centra wielofunkcyjne. Jedną z najnowszych tego typu realizacji jest Centrum ARENA w Barnaule - stolicy Republiki Ałtaju. Wyjątkowe rozwiązania architektoniczne oraz specyfika projektu stawiała przed naszymi konstruktorami wysokie wymagania, które jednocześnie pozwalają na wykorzystanie najnowszych rozwiązań wpływających na efektywność działania central.

Trzydzieści nawiewno-wywiewnych central o średnim wydatku 17 000 m3/h zapewni w pełni komfortowy mikroklimat sal kinowych, licznych restauracji, sklepów oraz pomieszczeń konferencyjnych. Również o bezpieczeństwo użytkowników wielkopowierzchniowych parkingów dbać będą nasze urządzenia.

O jak najlepszą obsługę naszych kontrahentów na terenie Federacji Rosyjskiej dba silnie rozbudowana sieć biur techniczno-handlowych, gdzie każdy z naszych kontrahentów uzyska pełną informację techniczną i doradztwo w kwestiach wyboru najodpowiedniejszego dla niego sposobu klimatyzowania pomieszczeń. W najbliższym czasie przedstawimy Państwu nasze kolejne wyjątkowo ciekawe realizacje, które właśnie są w fazie finalnej.

.
 
01